https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 68

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ausztria 1932. Osztrák Háborús Emlékérem Br emlékérem szalagon kardokkal T:2 Austria 1932. Great War Commemorative Medal Br decoration with ribbon and swords C:XF
31508.

Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" Br emlékérem szalagon kardokkal T:2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" Br decoration with ribbon and swords C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
2
Belgium ~1900. Korona Rend Nagykeresztjének csillaga zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon /  Belgium ~1900. Order of the Crown, Star of the Grand Cross enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion
31509.

Belgium ~1900. "Korona Rend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon / Belgium ~1900. "Order of the Crown, Star of the Grand Cross" enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
EUR
,
294,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 kis ph. Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt Br decoration, with ribbon C:XF small edge error
31510.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 kis ph. Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, with ribbon C:XF small edge error

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:2 Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt Br decoration, with modern ribbon C:XF
31511.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:2 Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, with modern ribbon C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Finnország 1942. Finn Oroszlán Rend Középkereszt aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. A.T. (A. Tillander) gyártói jelzés és 813H ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. Order of the Lion Commanders Cross gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With A.T. (A. Tillander) mark and 813H hallmark on ear (49mm) C:XF
31512.

Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
EUR
,
264,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Franciaország 1960. Dunquerke Medál 1940 Br kitüntetés mellszalagon T:2 France 1960. Dunkirk Medal 1940 Br decoration with ribbon C:XF
31513.

Franciaország 1960. "Dunquerke Medál 1940" Br kitüntetés mellszalagon T:2 France 1960. "Dunkirk Medal 1940" Br decoration with ribbon C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
1
Franciaország ~1990. Mission Militaire - Budapest - Ambassade de France egyoldalas Br plakett műanyag tokban (63mm) T:2 France ~1990. Mission Militaire - Budapest - Ambassade de France one-sided Br plaque in plastic case (63mm) C:XF
31514.

Franciaország ~1990. "Mission Militaire - Budapest - Ambassade de France" egyoldalas Br plakett műanyag tokban (63mm) T:2 France ~1990. "Mission Militaire - Budapest - Ambassade de France" one-sided Br plaque in plastic case (63mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Nagy-Britannia 1945. Háborús érem 1939-1945 fém kitüntetés mellszalaggal. Szign.: PM T:1- Great-Britain 1945. War Medal 1939-1945 metal decoration with ribbon. Siign.: PM C:AU
31515.

Nagy-Britannia 1945. "Háborús érem 1939-1945" fém kitüntetés mellszalaggal. Szign.: PM T:1- Great-Britain 1945. "War Medal 1939-1945" metal decoration with ribbon. Siign.: PM C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
4
Nagy-Britannia 1945. Védelmi érem 1939-1945 fém kitüntetés mellszalaggal. Szign.: HP T:1- Great-Britain 1945. The Defence Medal 1939-1945 metal decoration with ribbon. Sign.: HP C:AU
31516.

Nagy-Britannia 1945. "Védelmi érem 1939-1945" fém kitüntetés mellszalaggal. Szign.: HP T:1- Great-Britain 1945. "The Defence Medal 1939-1945" metal decoration with ribbon. Sign.: HP C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
7
Nagy-Britannia 1945. Az Olaszország csillag Br kitüntetés mellszalaggal T:1- Great-Britain 1945. The Italy Star Br decoration with ribbon C:AU
31517.

Nagy-Britannia 1945. "Az Olaszország csillag" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- Great-Britain 1945. "The Italy Star" Br decoration with ribbon C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
11
Nagy-Britannia 1945. Az 1939-1945 Csillag Br kitüntetés mellszalaggal T:1- Great-Britain 1945. The 1939-1945 Star Br decoration with ribbon C:AU
31518.

Nagy-Britannia 1945. "Az 1939-1945 Csillag" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- Great-Britain 1945. "The 1939-1945 Star" Br decoration with ribbon C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
2
Nagy-Britannia 1945. Háborús érem 1939-1945 + Védelmi érem 1939-1945 + Az Olaszország csillag + Az 1939-1945 Csillag kitüntetésekhez tartozó szalagsávok összefűzve T:1- Great-Britain 1945. War Medal 1939-1945 + The Defence Medal 1939-1945 + The Italy Star + The 1939-1945 Star Br decoration with ribbon C:AU
31519.

Nagy-Britannia 1945. "Háborús érem 1939-1945" + "Védelmi érem 1939-1945" + "Az Olaszország csillag" + "Az 1939-1945 Csillag" kitüntetésekhez tartozó szalagsávok összefűzve T:1- Great-Britain 1945. "War Medal 1939-1945" + "The Defence Medal 1939-1945" + "The Italy Star" + "The 1939-1945 Star" Br decoration with ribbon C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
2

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse