Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 23

1938 Községi elöljáróságok útmutatója a községi vadászterületekkel kapcsolatos ügyekben. Bp., Magyar Vadászújság, (Hornyánszky V.-ny.), 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval. Benne 1938-as naptárral.
17600.

Rufpreis:
3 000 HUF
Széchényi Zsigmond: Trófeáim bemutatkoznak. Zsákmányom négy világrészből. Bp., 1990, Mezőgazdasági Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
17601.

Rufpreis:
3 000 HUF
23
Bársony István: Róka a körben. Urbán László rajzaival. Bp., 1979, Móra. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
17602.

Rufpreis:
800 HUF
17603.

Rufpreis:
800 HUF
Jurán Vidor: Vadászkrónika. Egy öreg vadász naplójából. Pozsony/Bratislava-Bp., 1960, Szlovákiai Szépirodalmi Kiadó-Móra. Első kiadás. Átkötött műbőr-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 4550 példányban.
17604.

Rufpreis:
1 200 HUF
17605.

Rufpreis:
1 000 HUF
Széchényi Zsigmond: Csui! ... Afrikai vadásznapló. (1928. okt.-1929 ápr.) Bp., 1973, Dr. Vajna és Bokor, (Athenaeum-ny.). Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
17606.

Rufpreis:
1 600 HUF
Széchenyi Zsigmond 3 db könyve: Csui!... 1966. Ahogy elkezdődött 1965. Ünnepnapok 1965. Mindegyik: Budapest, Szépirodalmi könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés.
17607.

Rufpreis:
1 600 HUF
11
17608.

Rufpreis:
800 HUF
17609.

Rufpreis:
1 000 HUF
17610.

Rufpreis:
1 000 HUF
17611.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF