Porzellan

Zahl der Lose: 214

Herendi zöld rózsa mintás porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. bura nélkül. 25 cm a foglalatig Porcelán foglalattal.
11117.

Rufpreis:
8 000 HUF
Kis porcelán tétel: Herendi Tertia virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, 13,5x9,5 cm + 2 db Zsolnay mini kiöntő, matricásak, jelzettek, az egyiken hajszálrepedéssel, m: 3,5 cm
11118.

Rufpreis:
1 000 HUF
Herendi kék virág mintás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, (1839-1939 jubileumi jelzés), kevés kopással. h: 24 cm
11119.

Rufpreis:
2 000 HUF
14
2 db Herendi kék virág mintás tál. Kézzel festett, jelzett (1839-1939 jubileumi jelzés),, kevés kopással. 38x28 cm 15x19 cm
11120.

Rufpreis:
2 000 HUF
20
Herendi kék virág mintás salátás tál. Kézzel festett, jelzett, kevés kopással. d: 26 cm
11121.

Rufpreis:
2 000 HUF
Herendi kék virág mintás süteményes készlet 6+1 darabos. Kézzel festett, jelzett, kopással. d: 20 cm, 30 cm
11122.

Rufpreis:
4 000 HUF
Herendi kék virág mintás leveses tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 29 cm, m:24 cm
11123.

Rufpreis:
5 000 HUF
Herendi kék virág mintás nagy méretű pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 43x31,5 cm
11124.

Rufpreis:
3 000 HUF
11
Herendi kék virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm
11125.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Herendi virág mintás hamutál, jelzett (1839-1939 jubileumi jelzés), kisebb csorbával, d: 14,5 cm
11126.

Rufpreis:
5 000 HUF
Herendi dombornyomott váza, Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 20 cm
11127.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Herendi porcelán cipőcske, kézi festéssel, pur-pur virágos, jelzett, formaszámmal, hibátlan, 5x10,5 cm
11128.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF