Rahmen

Zahl der Lose: 22

Repesztett mázas kerámia képkeret, belső méret: 6×6 cm, külső méret: 15×15 cm
11966.

Rufpreis:
2 400 HUF
11967.

Rufpreis:
2 400 HUF
Ovális fa gyertyatartó, sérült támasztóval, belső méret: 11×8 cm, külső méret: 15×11,5 cm
11968.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dekoratív régi fa képkeret, aranyozott díszítéssel, benne 19. század eleji fotóval, kis kopásokkal, apróbb sérülésekkel, 23x17,5 cm
11969.

Rufpreis:
3 000 HUF
Nagy méretű festett, aranyszínű fa képkeret. Képméret: 57x79 cm
11970.

Rufpreis:
5 000 HUF
11971.

Rufpreis:
8 500 HUF
22,97
Exkluzív, nagy méretű aranyozott keret. képméret Kis kopásokkal, a sarkokon, széleken 80x70 cm, külső méret 94x85 cm
11972.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Exkluzív, nagy méretű aranyszínű keret. képméret 80x70 cm, küldő méret 94x85 cm
11973.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Dekoratív üvegezett, kissé sérült fa képkeret Mózest vagy más prófétát ábrázoló, kezében héber nyelvű feliratos tárgyat tartó gobleinnel. Paszpartu méret: 49x35,5 cm. Keret belső méret: 64x50 cm.
11974.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Ovális üvegezett fa képkeret Renoir nyomattal, nyomat gyűrött, belső méret: 30×24,2 cm
11975.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dekoratív, üvegezett fa képkeret ovális paszpartuval és gobleinnel. Paszpartu méret: 34x24 cm. Keret belső méret: 46x36 cm.
11976.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dekoratív, historizáló stílusú blondel üvegezett képkeret gobleinnel. Keret belső méret: 39x50 cm.
11977.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF