Flohmarkt Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2383732
11611
393
Flea Market
20 db régi, aranyszegélyes bársony terítő, alátét, klf méretben.80 cm-ig 2383215
11612
393
Flea Market
Bontatlan cigaretták: 4 db Harmonia szivarka, bontatlan csomag + Arda, Memhips, Khedive 2383133
11613
393
Flea Market
Réz kávéskanna. Keleti stílusban díszített 35 cm 2384701
11614
393
3400
Flea Market
Lukács cukrászda süteményes papírdoboz, dombornyomott, angyalos címerrel, foltos, kopott állapotban 18,5x12,5x5 cm
2384380
11615
393
Flea Market
cca 1920-1940 Régi fém italos tálca, fa betéttel, kopásokkal, a keret a füleknél kissé elhajlott. 30x13 cm 2383773
11616
393
Flea Market
Nagy méretű, háború előtti bőr bőrönd, Gloria jelzéssel, fém fogantyúval, kulcs nélkül, viseltes állapotban, 53x33x14 cm 2384132
11617
393
Flea Market
Áttört szélű fém tálca gilosált díszítéssel, BM jelzéssel, kopottas állapotban, két hiányzó lábbal, 31x24 cm 2384139
11618
393
Flea Market
cca 1920-1930 Dralle Flieder szecessziós parfümtartó fém dobozka, kopottas, 11x8x5 cm 2384199
11619
393
Flea Market
cca 1960-1970 Stilizált gazella pár, fa, jelzés nélkül, m: 20 cm 2382147
11620
393
Flea Market
Mázas kerámia és kovácsoltvas csillár, Magyarszombatfai Kerámia Vállalat jelzéssel, mázrepedésekkel, rozsdafoltokkal. 63x26 cm 2382120
11621
393
Flea Market
Biedermeier intarziás fa doboz, kulcs nélkül, apró sérülésekkel. 23x15,5x12 cm 2381936
11622
393
Flea Market
Retró üveg felespohár készlet (6 db), körte alakú alumínium tartóban, leveles tálcával, m: 16 cm, d: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF