Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 183

T. Johnstone jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, farost, 50,5x60,5 cm
10371.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Kádár Béla jelzéssel: Anya gyermekével. Szén, papír. 42x29,5 cm
10372.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Katona Nándor jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, ceruza, farost. 34,5x43 cm
10373.

Rufpreis:
4 000 HUF
El Kazovszkij nyomán: Táj. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 60×50 cm
10374.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Kellner jelzéssel: Aratás. Naiv. Olaj, farost. 40x50 cm keret nélkül.
10375.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kiss F. 1979 jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon. Kissé sérült fa keretben. 60x60 cm
10376.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kleber 65 jelzéssel: Jahrhunderthalle (Frankfurt am Main). Olaj, farost. Kissé sérült fa keretben. 59,5×78,5 cm / Signed Kleber 65: Jahrhunderthalle (Frankfurt am Main, Germany). Oil on wood fibre. Framed. 59,5×78,5 cm
10377.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Kmetty jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. 96x93 cm
10378.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Kockás 1971 jelzéssel: Vízparti táj a hegyek között, olaj, farost, kopott fa keretben, 31x23 cm
10379.

Rufpreis:
3 000 HUF
Komáromi Kacz E jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Üvegezett, sérült fa keretben. 35,5x29,5 cm
10380.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Kondor Béla (1931-1972): Mankó. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8 cm
10381.

Rufpreis:
6 000 HUF
Kondor Béla (1931-1972): Találkozások. Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 13,5×11 cm
10382.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF