Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 230

Somlai Vilma (1938-2007): Vörösberény. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×59,5 cm
10196.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
10197.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Straub József (1928-1987): Stég. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×35 cm
10198.

Rufpreis:
8 000 HUF
id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Horgászok. Olaj, vászon, kissé sérült, 60x50cm
10199.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Sz. Lázár Anna (?-): Kígyómadár. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 16x11,5 cm.
10200.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szabó Vladimir (1905-1991): Hölgyek, rézkarc, papír, jelzett a karcon, felcsavarva, kisebb gyűrődésekkel, apró szakadással és elszíneződésekkel a papírszéleken, 39×29 cm
10201.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
14
Szabó Vladimir (1905-1991): Készülődés az esküvőre, rézkarc, papír, jelzett a karcon, felcsavarva, gyűrődésekkel, 29×39 cm
10202.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Szabó Vladimir (1905-1991): Gyógyító víz. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (59/100). 22x30 cm
10203.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
10204.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Tus, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 6,5x4 cm
10205.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Stéhlik János (1942-2021): Kilenc fűz. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50×70 cm
10206.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
10207.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF