Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 230

Krnács Ágota (1976-): Debrői hárslevelű, 2005. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, alsó felében sérült (repedt) klipsz keretben. 13x10 cm
10111.

Rufpreis:
8 000 HUF
Krnács Ágota (1976-): Ég felé, 2005. Vegyes technika, farost, jelzett és datált. 35x10 cm
10112.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Krnács Ágota (1976-): Szerelmesek. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett klipsz keretben, repedt üveggel. 13x10 cm
10113.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Krnács Ágota (1976-): Szerelmesek, 2005. Olaj, karton, jelzett. Karton sarkaiban kisebb törésnyomokkal. 70x100 cm
10114.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Kun Sarolta (1990- ): Formák és vonalak. Tus-filc, papír, jelzett, felcsavarva, 30×40 cm
10115.

Rufpreis:
4 000 HUF
Kun Sarolta (1990-): Éjjeli őr. Akvarell, papír, jelzett, felcsavarva, 50×40 cm
10116.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
15
Ladócsy László (1960-): Emse-patak. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 30,5x46 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10117.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,68
27,94
Lantos Ferenc (1929-2014): Tihany az apátsággal. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 15x21 cm
10118.

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18
10119.

Rufpreis:
4 000 HUF
10120.

Rufpreis:
4 000 HUF
10121.

Rufpreis:
4 000 HUF
Lénárd Imre (1889-1918): Faluvége. Szén, papír, jelzett, 15x23 cm
10122.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF