https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 416
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2369740
12092
392
0
2400
Photo
Andere Sammelgebiete
cca 1971 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás (Váratlan meghibásodás), 26,5x39,5 cm 2369742
12093
392
0
2400
Photo
Andere Sammelgebiete
cca 1977 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás (építkezés), a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 39,2x29,5 cm 2369745
12094
392
0
2400
Photo
Andere Sammelgebiete
cca 1972 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás (Architektúra), a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 39,5x25 cm 2369748
12095
392
0
2400
Photo
Andere Sammelgebiete
cca 1974 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, aláírt és feliratozott vintage fotóművészeti alkotás (Régi és új), 39,5x29,5 cm 2369750
12096
392
0
2400
Photo
Andere Sammelgebiete
cca 1973 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás (Zsámbéki táj), 39,2x29,8 cm 2375342
12097
392
0
1600
Photo
Andere Sammelgebiete
Grád András (?-): Naplemente Malajziában, 1997. Fotó. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett keretben. 29,5×38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2375339
12098
392
0
1600
Photo
Andere Sammelgebiete
Grád András (?-): Az Alpok Franciaországban, 1999. Fotó. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett keretben. 30×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2375336
12099
392
0
1600
Photo
Andere Sammelgebiete
Grád András (?-): Alpesi táj Franciaországban, 1999. Fotó. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett keretben. 30×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2375352
12100
392
0
2000
Photo
Andere Sammelgebiete
Grád András (?-): Naplemente Kenyában, 1998. Fotó. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett keretben. 30×40 cm 2375347
12101
392
0
1600
Photo
Andere Sammelgebiete
Grád András (?-): Naplemente Balin, 1997. Fotó. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett keretben. 29,5×39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2238058
12102
392
0
6000
Photo
Andere Sammelgebiete
Gyarmati István: "XIV. Ilka u 34/a" Egyedi fotóművészeti alkotás. Jelzett, sorszámozott 2/10. Tanusítvánnyal. Fotó mérete: 40x40 cm, keretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2291710
12103
392
0
1200
Photo
Andere Sammelgebiete
Haller jelzéssel: Oszlop, hátoldalon feliratozott fotó, 24×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse