Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 37

Özv. Báthory Nándorné: Tündérvilág a Városligetben. Ifjúsági regény. Rajzolták: Nagy Sándorék. Bp.,[1914], Szent István-Társulat, 107+3 p. + 12 t. Egészoldalas illusztrációkkal, fejezetkezdő és -záró képekkel, iniciálékkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.   Szecessziós gyermekkönyv a Gödöllői Művésztelep művészházaspárjának, Nagy Sándornak és feleségének, Kriesch Laurának (Körösfői-Kriesch Aladár (1863-1920) húga.) illusztrációival.
17847.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
14
Schmid [Christophe von] Kristóf: Tannenburgi Róza és négy más elbeszélés az ifjuság számára. Forditotta Győry Ilona. Öt vizfestmény után készült szinnyomatu képpel Offterdinger K. után.  Budapest, [1890]. Lauffer Vilmos. [2] + 106 p. + 4 litografált t.(az 5. a címlapon Kiadói félvászon-kötésben, Jó példány! .
17848.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Sebők Zsigmond: Mackó úr útnak indul. Bp., é. n., Singer és Wolfner, 195+1 p.Tizedik kiadás. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, részben szétvált kötéssel
17849.

Rufpreis:
2 400 HUF
17850.

Rufpreis:
3 000 HUF
P. Ábrahám Ernő: A csudaszarvas. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. Bp., Pallas. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
17851.

Rufpreis:
1 800 HUF
[Hoffmann, Franz (1814-1882)]: Száz kis történet jó kis gyermekek számára. Hoffmann Ferenc után meséli Regélő bácsi. Bp.,[1927],Franklin, 164 p.+6 (színes képek) t. Tizedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó táblákkal, laza kötéssel.
17852.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Wilhelm Hauff: Märchen. Illustrirt von W. Schäfer. Berlin,én., Gustav Pohlman, Német nyelven. 3 színes egészoldalas képpel illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
17853.

Rufpreis:
2 000 HUF
10
Döbrentey Ildikó: Égbőlpottyant új mesék. Kovács Orsolya illusztrációival. Bp.,1997, Ekhó-K.u.K. -Seneca. Kiadói kartonált papírkötés.
17854.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
17855.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lázár Endréné-Kőrösiné Takács Elvira: Varázsoljunk együtt? 2. Különleges rajtechnikák óvodásoknak és kisiskolásoknak. Kisújszállás,én.,Szalay. Kiadói papírkötés.
17856.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Webster, Jean: Patty a kollégiumban. százszorszép könyvek. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17857.

Rufpreis:
1 000 HUF
17858.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: