Klaus Wessel, Helmut Brenske: Ikonen. Battenberg Antiquitäten-Kataloge... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/392/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-Sprachen~1000014/Klaus-Wessel-Helmut-Brenske-Ikonen-Battenberg-Antiquitaten-Kataloge-Munchen-1980-Battenberg~II2270884
2270884
17833
392
Books: Other languages
Beschreibung: Klaus Wessel, Helmut Brenske: Ikonen. Battenberg Antiquitäten-Kataloge. München, 1980, Battenberg. Kiadói vászon borításban, kiadói sérült papír védőborításban, német nyelven.
: pelikán_kristóf