Foto

Zahl der Lose: 536

1948 Fabian Flynn (1919-1997) katolikus pap látogatása az amerikai katolikus segélyszolgálat (National Catholic Welfare Conference, War Relief Services) alkalmazottjaként Magyarországon, II. világháború utáni segélyszállítmány kapcsán. Flynn és magyar munkatársai, segítői szemlét tartanak a raktárban, Budapest belvárosában, a Kárpátia udvar pincéjében. Salvator nővérek egy tagja, egy feltehetően magyar pap, civilek, katonák (?) és a segélyszállítmány (ruházat, lábbeli) a felvételeken. Össz. 4 db vintage fotó: ebből 2 db Orelly műterméből, hátoldalán pecséttel jelzett és sérült, 17,5x24 cm; 2 db jelzés nélküli fotólap, jó állapotban, 13,5x8,5 cm. / 1948 Fabian Flynn (1919-1997) catholic priest visits Hungary as member of National Catholic Welfare Conference, War Relief Services. Total of 4 pcs of vintage photos showing him and his colleagues in the centre of Budapest, in the cellar of Kárpátia-udvar (yard), which was the warehouse. 2 photos from the studio of Orelly, with the stamp of the studio, with some damage, 17x5x24 cm. 2 photocards in godd condition, 13,5x8,5 cm.
12636.

Rufpreis:
4 000 HUF
1977 Az Abigél c. tv sorozat szereplői, (balról jobbra) Bánfalvi Ági és Szerencsi Éva (a filmben Vitay Georginát alakította) (1952-2004); Szomszéd András pecsétjével ellátott vintage fotó, 13x18 cm
12637.

Rufpreis:
1 600 HUF
Színes és fekete-fehér fényképek színészekről, forgatásról, többek között: Eperjes Károly, Eszenyi Enikő, Törőcsik Mari, stb., 24 db fotó, 12,5×17,5 cm
12638.

Rufpreis:
6 000 HUF
cca 1890-1900 id. dr. Siklóssy Gyula (1839-1901) szemész főorvos, Rókus kórház szemészeti osztályának vezető főorvosa 1868-tól 1901-ig, egyetemi tanár és felesége Visy Mária (1849-1908) fotója, keményhátú fotó, Bp., Goszleth István műterméből, 20,5x12 cm, és 20x10 cm
12639.

Rufpreis:
5 000 HUF
1903 Ajtay K. Barna miniszteri tanácsos, Uher Ödön budapesti műtermében készült keményhátú fotó, 20,5x11 cm
12640.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szegő András (1948-) újságíró, publicista, fotó, felületén törésnyom, 18×13 cm
12641.

Rufpreis:
1 000 HUF
Halászok hálóval, jelzetlen fotó, 26,5×23 cm
12642.

Rufpreis:
1 000 HUF
1925-1932 Színházi előadások Budapesten, színészek üveg sztereoképeken. Turay Ida, Ptasinszky Pepi, a Barrison görlök, Zahler Magda, 17 db üvegnegatív tartóban. 10,5x4,5 cm
12643.

Rufpreis:
5 000 HUF
29
Blaha Lujza (1850-1926) színésznő, keményhátú fotó Strelisky műterméből, foltos, üvegezett keretben, 20×10 cm
12644.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1991 Paskai László fogadja II. János Pál pápát a Ferihegyen, fotó, gyűrődésekkel, 23,5x30 cm
12645.

Rufpreis:
1 000 HUF
1968 Papp László (1926-2003) olimpiai bajnok ökölvívó gyerekeket oktat, kartonra kasírozott kiállítási fotó, 39×48 cm
12646.

Rufpreis:
4 000 HUF
Osztojkán Béla (1948-2008) cigány költő, hátoldalon feliratozott fotó, szakadással, 24×18 cm
12647.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF