Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 144

Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1948, Magyar Téka. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15691.

Rufpreis:
1 600 HUF
15692.

Rufpreis:
1 600 HUF
XV. századi pápák oklevelei. I. köt. Kiadja: Lukcsics Pál. Olaszországi Magyar Oklevéltár I. köt. Bp., 1931, MTA, 4+317+3 p. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
15693.

Rufpreis:
2 400 HUF
1943 Bánrévy György: Hol van Rákóczi szíve? Bp., 1943, Stephaneum-ny., 7 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15694.

Rufpreis:
1 000 HUF
10
15695.

Rufpreis:
1 000 HUF
Barker, Ernest: Nagybritania és a brit nép. London, 1945, Longmans, Green & Co. Kiadói papírkötésben.
15696.

Rufpreis:
1 000 HUF
Maurice Paléologue: Három diplomata. Talleyrand, Metternich, Chateubriand. Ford.: Lakatos László. Bp., én.,Athenaeum, 148 p. Kiadói papírborító, kissé kopott, kissé szakadozott borítóval.
15697.

Rufpreis:
2 400 HUF
Popsioru Marius: Cicero. Politikai iratai. Bölcsészetdoctori értekezés. Bp., 1913, Stephaneum, 88+2 p. Kiadói papírborító, javított, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel, névbejegyzéssel.
15698.

Rufpreis:
2 000 HUF
Görömbei András: Az ősmagyarság képe felvilágosodás- és reformkori történetírásunkban. Különlenyomat: Studia Litteraria IX. 1971. 63-78. Debrecen, 1971, Kossuth Lajos Tudományegyetem, 63-78 p. Kiadói papírkötés.   Görömbei András (1945-2013) Kossuth-díjas irodalomtörténész által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány. Dienes István ceruzás bejelöléseivel.
15699.

Rufpreis:
1 400 HUF
Erdős László: Báthori István életrajza. Bp., 1933, Báthori Emlékbizottság, 44+1 p. Kiadói papírkötés.
15700.

Rufpreis:
2 000 HUF
Magyar Sándor: Álmodni mertünk. A magyar óceánrepülés 60. évfordulójára. Bp., 1991, HungAvia-Aero&Rádió Kft. Második kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15701.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tudor Parfitt: Az elveszett Frigyláda. A legendás ereklye nyomában. Fordította: Kabdebó Flórián. Bp.,2009,Athenaeum. Színes és fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15702.

Rufpreis:
1 400 HUF
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF