Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 209

Pogány Frigyes: Róma. Bp., 1974, Corvina. Negyedik kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
17030.

Rufpreis:
1 000 HUF
N. Skarovszkaja : Naiv művészet a Szovjetunióban. Bp., 1978, Auróra és Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopottas papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.
17032.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bodrogi Tibor: Indonézia művészete. Bp., 1971 , Corvina kiadó.Fekete-fehér képekkel és rajzokkal illusztrált.Egészvászon-kötés védőborítóban, jó állapotban.
17034.

Rufpreis:
1 400 HUF
Vegyes könyvtétel; 3 db: Pál Cséfalvay: The treasury of Esztergom Cathedral. Bp., 1984, Corvina. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, jó állapotban; Kerámia. Középdunántúl anyagi műveltsége kiállítás sorozat I.Összeáll: F. Petres Éva. hn., én., kn. Magyar, Német nyelven. Papírkötésben, jó állapotban; A régi képtár katalógusa. Országos Szépművészeti Múzeum. Szerk: Pigler Andor. Bp., 1954, Akadémiai kiadó. Egészvászon-kötés, jó állapotban.
17036.

Rufpreis:
1 000 HUF
17037.

Rufpreis:
1 000 HUF
17038.

Rufpreis:
800 HUF
17039.

Rufpreis:
5 000 HUF
17040.

Rufpreis:
1 000 HUF
17041.

Rufpreis:
1 000 HUF
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
17042.

Rufpreis:
1 000 HUF
17043.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17044.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF