Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 192

[Lugi Amadeo di Savoia-Aosta, duca degli Abruzzi (1873-1933)] Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. Fordította Dr. Cholnoky Jenőné. 139 képmelléklettel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,1922, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 4+271+1 p. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kis kopásnyomokkal a borítón.
15037.

Rufpreis:
4 000 HUF
Zolnay László: A középkori Esztergom. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban. Nagyméretű, kihajtható modern Esztergom prospektussal.
15038.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kovács Béla: Az egri egyházmegye története 1596-ig. Az egri főegyházmegye sematizmusa III. Schematismus Archidiocesis Agriensis III. Eger, 1987, (Bp.,Egyetemi Nyomda-ny.), 205 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
15039.

Rufpreis:
1 600 HUF
15040.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15041.

Rufpreis:
1 400 HUF
Szántó Imre: Gróf Festetics György emlékezete. Hévíz fürdőhely születése. Hévíz, 1991, Castellum. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Számozott (1000/00992.) példány.
15042.

Rufpreis:
2 000 HUF
Végh Gusztáv: Tabán. Pereházy Károly szövegével. Bp., é.n., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopottas papír védőborítóval. + Pereházy Károly: A régi Óbuda. Kássa Gábor akvarelljeivel. Bp.,1975, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15043.

Rufpreis:
1 200 HUF
V. Molnár László: Kanizsa vára. Bp., 1987, Zrínyi. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.+ Regélő magyar várak. Szerk.: Bujtás Amália. Fotókkal, rajzokkal illusztrálva. Bp, 1977, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötésben.
15044.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ágoston Sándor: A hazáért és szabadságért-előre! Gyomaiak és Endrődiek a dicsőséges 1848-49-es szabadságarcban. A szerző által aláírt! Gyomaendrőd, 2005, szerző. 292p. Színes és fekete-fehér képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15045.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kaposy K. Ödön: Csavargó voltam. A szerző rajzaival. Bp.,é.n.,Kisgörgényi Bartha Ferenc Unio. Kiadói kopott félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.
15046.

Kaposy K. Ödön: Csavargó voltam. A szerző rajzaival. Bp.,é.n.,Kisgörgényi Bartha Ferenc "Unio". Kiadói kopott félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.

Rufpreis:
1 000 HUF
Végh Gusztáv: Tabán. Pereházy Károly szövegével. Bp., é.n., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
15047.

Rufpreis:
1 400 HUF
Czakó Gabriella, Nagy Éva (szerk.): Tündérkert. Énekes misszió Erdélyben. Marosszéki Kodály Zoltán Gyermekkar. Kolozsvár, 2010, Verbum. 95p. A két szerkesztő, Czakó Gabriella és Nagy Éva által dedikált! Gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
15048.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF