Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 32

Schönberger Mór: Borura Derü. Elbeszélés az ifjúság számára. Németből átdolgozta Schönberger Mór. [Gross Magyar Ifjusági Könyvtára.] Győr, 1881, Gross Gusztáv, 1 t.+101+37+3 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben.
17393.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tábori Róbert: A jégtündér. Filléres Könyvtár. Bp.,1900,Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, a hátsó borító egyik sarka sérült, hiányos, a hátsó borító amatőr módon javított.
17394.

Rufpreis:
1 400 HUF
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör utazása hegyen, völgyön meg a nagy ládával I. Dörmögő Dömötör a fogorvosnál. Bp., Lampel. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
17395.

Rufpreis:
1 800 HUF
Sebők Zsigmond: Mackó úr második utazása. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
17396.

Rufpreis:
1 800 HUF
Blaskó Mária: Pityu. Elbeszélés gyermekek számára. Bp., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, gerincnél belül szétvált, kissé kopottas állapotban.
17397.

Rufpreis:
1 000 HUF
17398.

Rufpreis:
800 HUF
17399.

Rufpreis:
800 HUF
Pákolitz István: Altató. Robicsko Anna rajzaival. Pécs, 1961,Jelenkor. Kiadói félvászon-kötésben, kissé foltos borítóval.
17400.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pancsantra. Hindu tanmesék. Összegyűjtötte és fordította: Dr. Balogh Barna. Átdolgozta és kádenciákat írta: Balthazár Margit. Kiadói kopott papírkötésben, volt könyvtári példány.
17401.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pósa Lajos: Madaras könyv. [Gyermekversek.] Bp.,én., Rigler József, 14+1 sztl. lev. Rossz, széteső állapotban, hiányos.
17402.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
17403.

Rufpreis:
800 HUF
Tutsek Anna: Cilike férjhez megy. Fejes Gyula rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, javított kötéssel.
17404.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF