Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 129

Árpádkori Új Okmánytár. III. köt.: 1261-1272. Codex Diplomaticus Arpadianus Continuatus. Közzéteszi: Wenczel Gusztáv. Monumenta Hungariae Historica. Magyar Történelmi Emlékek I. osztály. VIII. köt. Pest, 1862, Emich Gusztáv-ny., XV+3+363 p. Átkötött egészvászon-kötés.
15698.

Rufpreis:
1 800 HUF
Fodor Imre: Svéd történelem magyar kapcsolatokkal a 18. századig. Bp., 2001, Nap kiadó. Néhány fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói papírkötés.
15699.

Rufpreis:
1 400 HUF
K. Weule: Őstársadalom és ősgazdálkodás. Ford.: Szentgyörgyi Ede. Bp.,én.,Pallas. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos borítóval.
15700.

Rufpreis:
1 000 HUF
H. Szabó Lajos: Kossuth-dalok, Kossuth-nóta. Pápa, 2002, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés.
15701.

Rufpreis:
800 HUF
Kerényi Ferenc: Petőfi Sándor élete és kora. Bp., 1998, Unikornis. Kiadói kartonált papírkötés.
15702.

Rufpreis:
1 000 HUF
A magyar rendvédelem története. Szerk.: Parádi József, Őry Károly. Bp.,1995,(Tipico Design-ny.) Kiadói papírkötés.
15703.

Rufpreis:
2 400 HUF
Mitták Ferenc-Mitták Péter: Ötezer év, ezer híres történelmi személy. Debrecen,[2004],TKK. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban.
15704.

Rufpreis:
1 600 HUF
Mitták Ferenc: 1000 év - 100 híres történelmi személy. Szent Istvántól Antall Józsefig. Debrecen,én.,TKK. Kiadói kartonált papírkötés.
15705.

Rufpreis:
1 600 HUF
Gergely Jenő-Izsák Lajos-Pölöskei Ferenc: Századformáló magyarok. (Arcképek a XX. századból.) Bp., 2002, Gesta Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15706.

Rufpreis:
1 400 HUF
A csehszlovákiai események dokumentumai. IV- V. rész. /1969-1970./ Nemzetközi Dokumentáció. 25-26.,27-28. füzet. MSZMP KB Politikai Főiskolája. A Nemzetközi Munkásmozgalom és a Nemzetközi Politika Mai Kérdései tanszék. Bp., 1971., MTI-Politikai Főiskola. Kiadói papírkötések, intézményi bélyegzővel.+1968 R. Slansky: A Csehszlovák Kommunista Párt tevékenysége az ország felszabadítása óta. Bp., 1968, MSZMP KB Politikai Főiskolája Nemzetközi Munkásmozgalom Története Tanszék. +1969 Cikkek a nemzetközi sajtóból. 1969. jan. 31., feb. 28. XIV. évf. 9. és 17 sz.
15707.

Rufpreis:
1 400 HUF
Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank keletkezésének és fennállásának története 1841-1917. II. köt.: 1892-1917. Bp.,(1917), Athenaeum, 565 p. +12 (fekete-fehér fotók, közte két kétoldalas fotóval, a többi egyoldalas) t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos borítóval, a papír védőborító gerincén kis szakadással.
15708.

Rufpreis:
1 000 HUF
15709.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF