Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 176

16606.

Rufpreis:
1 000 HUF
10 db művészeti könyv, album, nagyon jó állapotban. El Kazovszkíj, Gedő Ilka, Passuth Krisztina, Swierkiwicz, Vallomások a vonalról, Pintér Szonja, Tóth Menyhért, stb.
16607.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Művészeti lexikon I-IV. köt. Szerk.: Zádor Anna-Genthon István. Bp., 1965-1968., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
16608.

Rufpreis:
1 800 HUF
Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp.,én.,Officina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
16609.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rozsda. Rozsda Endre grafikái. Bp., 2001. Szépművészeti Múzeum. 414p. Kiadói kartonálásban
16611.

Rufpreis:
3 000 HUF
Martyn Ferenc (1899-1986): Petőfi olvasása közben. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói szakadt és foltos papírmappában, 20 db illusztrációval. Megjelent 5000 példányban.
16612.

Rufpreis:
1 200 HUF
Hárs Éva: Martyn Ferenc + Láncz Sándor: Martyn Ferenc ötven rajza. KIadói papírkötésben
16613.

Rufpreis:
1 000 HUF
Póczy-Szelényi: Magyarok ezer esztendeje Rómában. H. Vladár Ágnes dedikálásával. Veszprém, 2000. Magyar képek. Az első oldalon folt. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
16614.

Rufpreis:
1 400 HUF
Aquarell-Malerei. Stuttgart,1995,Unipart Verlag. Részletes, gazdagon illusztrált német nyelvű könyv. Kiadói kartonált papírkötés,
16615.

Rufpreis:
1 400 HUF
16616.

Rufpreis:
2 000 HUF
Balogh Gyöngyi-Király Jenő: Csak egy nap a világ... A magyar film műfaj- és stílustörténete. 1929-1936. Bp., 2000., Magyar Filmintézet. Kiadói kartonált papírkötés.
16617.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
16618.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF