Keramiken

Zahl der Lose: 78

Szombathy Zsuzsa iparművész kerámia fali dísz tál Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 18,5 cm
11012.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vertel Andrea (1953-): Forralt borral didergő. Festetlen kerámia, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11013.

Rufpreis:
5 000 HUF
Art deco fél akt, mázas kerámia büszt, hibátlan, m: 25 cm
11014.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Piros kutya. 1960-as évek art deco Hungária iparművész mázas kerámia mécsestartó, jelzés nélkül, kis kopással, máz alatti hajszálrepedésekkel, m: 22,5 cm, h. 21 cm
11015.

Piros kutya. 1960-as évek "art deco" Hungária iparművész mázas kerámia mécsestartó, jelzés nélkül, kis kopással, máz alatti hajszálrepedésekkel, m: 22,5 cm, h. 21 cm

Rufpreis:
8 000 HUF
20
Nagy méretű bólés / lekváros bödön Rumtopf felirattal m: 26 cm, d: 16 cm
11016.

Rufpreis:
4 000 HUF
Kerámia festett fej, lepattanásokkal, 17,5x12,5 cm
11017.

Rufpreis:
3 000 HUF
Boch belga kerámia tányér, kézzel festett, jelzett, kis kopással, d: 16,5 cm
11018.

Rufpreis:
1 200 HUF
Nagyméretű kerámia bika, festett, mázas, jelzett, lepattanással a szarván, 25x34 cm
11019.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Szatyornyi vegyes kerámia és porcelán tétel, közte figurák (kutya, madár), poharak, kiöntők, mécsestartó, váza, tál, tartó, némelyiken lepattanással
11020.

Rufpreis:
1 400 HUF
14
Kerámia kakasos tartó, KZS jelzéssel, festett, mázas, hibátlan, 14x18 cm
11021.

Rufpreis:
3 000 HUF
3 db festett mázas karcagi kerámia, Rusóy jelzésekkel, kis lepattanásokkal, 9x8 cm és 26,5x19 cm közötti méretekben
11022.

Rufpreis:
3 000 HUF
Siófoki emlék, festett mázas, kerámia cigarettatartó, hibátlan, m: 15 cm
11023.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF