Schiffe Plattensee

Zahl der Lose: 20

Szelényi Károly: Balaton. Bp., 1986, Terra-Kossuth Nyomda. Keresztury Dezső bevezetőjével. 131 színes képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Sarkainál kicsit kopottas kiadói papír védőborító.
13027.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vajkai Aurél: Balatonmellék. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2400 példányban.
13028.

Rufpreis:
1 400 HUF
Vukovits Gedeon: A hajómodellezés ábécéje. Kis technikus könyvtár. Bp., 1958, Táncsics 96 p.+ 2 (hajómodell melléklettel) t. Kiadói papírkötés, kartontokban, az egyik mellékleten kis szakadással.
13029.

Rufpreis:
1 200 HUF
Antalffy Gyula: A reformkor Balatonja. Bp., 1984, Panoráma. Vászonkötésben, kissé sérült papír védőborítóval
13030.

Rufpreis:
1 200 HUF
1986 Kossuth Múzeumhajó 1913. Bp., Közlekedési Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
13031.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kiss László-P. Miklós Tamás: A révfülöpi fürdőegyesület 100 éve. Révfülöp, 1999, Révfülöpi Fürdőegyesület-Révfülöpi Polgármesteri Hivatal. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
13032.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hajózási szabályzat egységes szerkezetbe foglalt szövege. Lezárva 1986. július 15-én. Bp. 1987. Építésügyi Tájékoztatási Központ. 114 p. Kiadói papírkötésben. + Hajózási szabályzat ábraanyaga (2., 3., 6., 7. és 8. számú mellékletek). Bp. 1987. Építésügyi Tájékoztatási Központ. 114 p. Kiadói papírkötésben. 62 p. Mindkettő kiadói nylon mappában.
13033.

Rufpreis:
1 800 HUF
Balogh Ödön-Bráz János: A Balaton kapujában. Szerk.: Bráz János. Balatonkenese, 1987, Egyetértés Mezőgazdasági Termelőszövetkezet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
13034.

Rufpreis:
1 400 HUF
Mikusné Dr. Nádai Magda: Úttörők a Balatonért. Bp.,1983., Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
13035.

Mikusné Dr. Nádai Magda: "Úttörők a Balatonért". Bp.,1983., Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.

Rufpreis:
1 000 HUF
Entz Béla (szer.): A Magyar Tudományos Akadémia Tihanyi Biológiai Kutatóintézetének Évkönyve (1959). (Vol. XXVI). Annales Instituti Biologici (Tihany) Hungaricae Academiae Scientiarum. Tihany, 1959, MTA. 400p. Magyar és német nyelvű, több balatoni témájú tanulmánnyal, orosz, angol és német nyelvű összefoglalókkal..Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrált, egy kihajtható melléklettel. Kiadói vászonkötés.
13036.

Rufpreis:
1 800 HUF
Hajózási szabályzat a Duna magyarországi szakaszán, valamint az egyéb hajózható belvizeken közlekedő hajókra. Bp.,(1960),KÖZDOK. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerinc részben elvált a borítótól.
13037.

Rufpreis:
1 200 HUF
Lázár István: Balaton. Szelényi Károly fotóival. Szerk.: Szalontay Rózsa. Bp., 1990, Offset-ny. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
13038.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF