Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 207

Élesdy István (1912-1987): Laghetto a Villa Borgheseben. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén néhány apró folttal. 22×31,5 cm
10061.

Rufpreis:
3 000 HUF
Fáy Győző (1918-2005): Csendélet. Olaj, kollázs, vászon jelzett, fa keretben, 40×50 cm
10062.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Feleky György (1893-?): Tere-fere. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérülésekkel (festékhiánnyal). Dekoratív, kissé sérült blondel keretben. 60x80 cm
10063.

Rufpreis:
8 000 HUF
10064.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
Földes Imre (1881-1948): E. Krickeberg: A professzor felesége (könyvborító terv). Akvarell, kréta, papír, jelzett, bal oldalán kissé kopott, 20,5x15 cm
10065.

Rufpreis:
1 800 HUF
Gallé Tibor (1896-1944): Az erdőőrház, 1927. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/25), lap szélén kisebb szakadásokkal, rézkarc ép, 25×26 cm
10066.

Rufpreis:
5 000 HUF
Gara Arnold (1882-1929): Széchenyi-híd (Lánchíd). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, hajtásnyommal, 24,5×18 cm
10067.

Rufpreis:
5 000 HUF
Gádor Emil (1911-1998): Napraforgó I. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt az Egry József Teremben rendezett kiállításon. Fa keretben, 68×28,5 cm
10068.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
13
Gönczi Béla (1934-): Bem beveszi Nagyszebent, 1849. Rézkarc, selyem, paszpartuban, jelzés nélkül, feliratozott. Fegyverrel a szabadságért c. mappából. 9x14 cm
10069.

Rufpreis:
1 600 HUF
Gyenes Gitta (1888-1960): Ábrándozó női akt. Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel jelzett, 19,5×30 cm
10070.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
9
Győri Elek (1905-1957): Aratás, 1947. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült. 50×70 cm
10071.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Győry Miklós (1905-1995): Vadvirág. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap alja foltos, üvegezett fa keretben, 39x29 cm
10072.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF