Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 182

Gogolák Lajos: Csehszlovákia. Bp., 1935, Magyar Szemle Társaság (Kincsestár). Kiadói papírkötés, szakadt állapotban.
15745.

Rufpreis:
1 600 HUF
Lőrincz László: Mongólia története. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. Kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15746.

Rufpreis:
1 400 HUF
Bolgár tanulmányok III. Szerk.: Dankó Imre. Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei 37. sz. Debrecen, 1980., (Alföldi-ny.), 123 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.   Az egyik szerző, Fodor István (1943-) régész által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.
15747.

Rufpreis:
1 000 HUF
15748.

Rufpreis:
1 000 HUF
B. H. Warmington: Karthágó. Bp., 1967, Gondolat. Ford.: Terényi István. Kiadói megfakult egészvászon-kötés.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói néhol szakadozott papír védőborító.
15749.

Rufpreis:
1 000 HUF
Anonymus: Gesta Hungarorum. Béla király jegyzőjének könyve a magyarok cselekedeteiről. Hasonmás kiadás. Bp., 1975. Magyar Helikon. Kihajtható térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.
15750.

Rufpreis:
800 HUF
15751.

Rufpreis:
1 000 HUF
John Lukacs: Egy nagy korszak végén. Bp., 2005, Európa. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
15752.

Rufpreis:
1 000 HUF
Walther Hofer (szerk.): Der Nationalsozialismus. Dokumente 1933-1945. Frankfurt, 1999, Fischer. 46. kiadás. Német nyelven Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
15753.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szamos Rudolf: Vérző város. Napló, Budapest 1956. Veszprém, 2002, Viza Kft. A szerző, Szamos Rudolf (1929-2009) magyar író által dedikált! Borító és szövegközti grafika: Veszeli Lajos. Kiadói papírkötésben.
15754.

Rufpreis:
1 800 HUF
Szemere Mikós: Négy országgyülési beszéd. Homestead. Az ifjúság nevelése. Újságíró -iskola. Honvédelmi nevelés. Bp. 1902. Athenaeum. 66 l. 1 sztl. Kiadói, elvált borítójú papírkötésben
15755.

Rufpreis:
1 000 HUF
Wittner Mária: Ellenőrizve. Szerk., bevezetővel, és jegyzetekkel ellátta: Dr. Tamáska Péter. Bp., 2002., Magyar Ház. Kiadói papírkötésben.
15756.

Wittner Mária: "Ellenőrizve." Szerk., bevezetővel, és jegyzetekkel ellátta: Dr. Tamáska Péter. Bp., 2002., Magyar Ház. Kiadói papírkötésben.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF