Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 205

2 db könyv - Körner Éva: Korniss Dezső. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. + Bauer Jenő: Hincz Gyula. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
16644.

Rufpreis:
1 000 HUF
Végvári Lajos: Szőnyi István.Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Papírkötés védőborítóban, jó állapotban.
16645.

Rufpreis:
1 000 HUF
Népi építészet a Kárpát-medence északkeleti térségében. (A Miskolcon 1989. május 15-16-én megrendezett konferencia anyaga.) Szerk.: Cseri Miklós-Balassa M. Iván-Viga Gyula. Miskolc-Szentendre, 1989., Szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeum-Hermann Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben.
16646.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
16647.

Rufpreis:
800 HUF
V. Ember Mária: Régi textíliák.A Magyar Nemzeti Múzeum kincsei. Bp., 1980, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16648.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szabadfalvi József: Fazekas István és a nádudvari fazekasság. A népművészet mesterei. Bp., 1982, Corvina .Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16649.

Rufpreis:
800 HUF
Dr. Kós Károly,Szentimrei Judit, Dr. Nagy Jenő:Szilágysági Magyar Népművészet. Bukarest, 1974, Kriterion Könyvkiadó.Egészvászon-kötés védőborítóban, jó állapotban.
16650.

Rufpreis:
1 400 HUF
Dr. Kós Károly: Népélet és néphagyomány.Bukarest, 1972, Kriterion Könyvkiadó.a szerző rajzaival illusztrált.Egészvászon-kötés, kissé szakadozott védőborítóval de egyébként jó állapotban.
16651.

Rufpreis:
1 600 HUF
16652.

Rufpreis:
2 400 HUF
Végh Olivér: A kalotaszegi fazekasság. Bukarest, 1977, Kriterion könyvkiadó, kartonált papírkötés, védőborítóban, kissé kopottas állapotban.
16653.

Rufpreis:
1 200 HUF
Gergely Mihály:Búza Barna keresztútjai. Budapest,2001,Művészetbarátok Egyesülete. Papírkötés
16654.

Rufpreis:
1 800 HUF
Weiner Mihályné: Felszabadult iparművészet. Bp., 1952, Művelt Nép. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopottas állapotban.
16655.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF