https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 315

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1867 Pécsi-Főgymnasiumi Irodalmi Kör évkönyve. Hatodik évfolyam. Bp., 1867. Lyceumi Könynyomda, 168+4 p. Kiadói papírkötésben, foxing foltos lapokkal.
13513.

1867 Pécsi-Főgymnasiumi Irodalmi Kör évkönyve. Hatodik évfolyam. Bp., 1867. Lyceumi Könynyomda, 168+4 p. Kiadói papírkötésben, foxing foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1868 A Magyar Tudományos Akadémia értesítője. II. évf. Szerk.: Rónay Jácint. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd, 2+338+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, néhány helyen ceruzás aláhúzással.
13514.

1868 A Magyar Tudományos Akadémia értesítője. II. évf. Szerk.: Rónay Jácint. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd, 2+338+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, néhány helyen ceruzás aláhúzással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
1869 Tanulmányi és fegyelmi rend a leckepénzekrőli szabályzattal, a m. kir. egyetemben tanuló ifjusági számára. Buda, 1869, M. Kir. Egyetem, 54 p.
13515.

1869 Tanulmányi és fegyelmi rend a leckepénzekrőli szabályzattal, a m. kir. egyetemben tanuló ifjusági számára. Buda, 1869, M. Kir. Egyetem, 54 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1869 Győr, Sibrik Kálmán és Német Miklós vitája kapcsán Német Miklós mellett tett nyilatkozat, számos névvel, valamint az arra adott válasz, melyben többen kiállnak Sibrik Kálmán mellett, hajtottak, az egyiken kis foltokkal, 39x24 cm, 41x34 cm
13516.

1869 Győr, Sibrik Kálmán és Német Miklós vitája kapcsán Német Miklós mellett tett nyilatkozat, számos névvel, valamint az arra adott válasz, melyben többen kiállnak Sibrik Kálmán mellett, hajtottak, az egyiken kis foltokkal, 39x24 cm, 41x34 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
2
1869 A Magyar Tudományos Akadémia értesítője. II. évf. Szerk.: Rónay Jácint. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd, 2+227+3 p. Átkötött félvászon-kötés,kopott borítóval, kopott gerinccel, foltos lapszélekkel, néhány helyen bejelöléssel.
13517.

1869 A Magyar Tudományos Akadémia értesítője. II. évf. Szerk.: Rónay Jácint. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd, 2+227+3 p. Átkötött félvászon-kötés,kopott borítóval, kopott gerinccel, foltos lapszélekkel, néhány helyen bejelöléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
1870 A M. K. Tud. Egyetem Joghallgatókat Segélyező-Egylet rendes tagjai az 1870/71-ik évben. II. Másodévesek, 37x23 cm+Éljenek: Gf. Bombelles Károly, Mezey Sándor, Meixner Emil, Suhajda István Bál-bizotmányi tagok, 6x10 cm
13518.

1870 A M. K. Tud. Egyetem Joghallgatókat Segélyező-Egylet rendes tagjai az 1870/71-ik évben. II. Másodévesek, 37x23 cm+'Éljenek: Gf. Bombelles Károly, Mezey Sándor, Meixner Emil, Suhajda István Bál-bizotmányi tagok', 6x10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
2
cca 1875-1912 Szabolcs, vegyes tartalmu hetilap, IV. évf. 6. sz., 1875.II.7, szakadt + Friss Ujság, 1912.II.9, hiányos (3.-7. o. hiányzik)
13519.

cca 1875-1912 Szabolcs, vegyes tartalmu hetilap, IV. évf. 6. sz., 1875.II.7, szakadt + Friss Ujság, 1912.II.9, hiányos (3.-7. o. hiányzik)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1877 Feleki Miklós (1818-1902) színész 25 éves jubileumára íródott versek
13520.

1877 Feleki Miklós (1818-1902) színész 25 éves jubileumára íródott versek

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
1877 A Budapesti Közlöny Hivatalos Értesítője, 1877. március. 8. 54. szám, 1809-1832 p.
13521.

1877 A Budapesti Közlöny Hivatalos Értesítője, 1877. március. 8. 54. szám, 1809-1832 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1880 A budapesti egyetemi könyvtár épületének tervrajzai (ép: Szkalniczky és Koch) 4 db nagyméretű rotációs fametszet 44x30 cm
13522.

1880 A budapesti egyetemi könyvtár épületének tervrajzai (ép: Szkalniczky és Koch) 4 db nagyméretű rotációs fametszet 44x30 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
1
1881 Budapesti Szemle. 28. köt. (58.,59., 60. sz.) Szerk.: Gyulai Pál. Bp., 1881., Franklin, 4+480 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.
13523.

1881 Budapesti Szemle. 28. köt. (58.,59., 60. sz.) Szerk.: Gyulai Pál. Bp., 1881., Franklin, 4+480 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1885 Vaszary Kolos pannonhalmi főapát rendelete az apátság területén lakó személyek részére 21p.
13524.

1885 Vaszary Kolos pannonhalmi főapát rendelete az apátság területén lakó személyek részére 21p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse