Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 30

Szilasy János: A nevelés tudománya. 1-2. köt. Budán, 1827. Kir. Magy. Fő Oskolák betűivel, 1 sztl. lev. Korabeli papírkötésben, jó állapotban.
17209.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Szretykó György (szerk.): Tömegkultúra és tömegmanipuláció a modern társadalomban. A média- és a művelődésszociológia új aspektusai. Pécs, 2005, Comenius. Kiadói papírkötésben.
17210.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Miskolc,én., Kir. Magy. egyetemi Nyomda. Egészvászon kötés, kopottas állapotban. 9.oldal lapszéle hiányzik.Volt könyvtári példány.
17211.

Rufpreis:
1 200 HUF
Magyar tájak néprajzi felfedezői. Vál., szerk., az életrajzokat és a bevezető tanulmányt írt: Paládi-Kovács Attila. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17212.

Rufpreis:
1 800 HUF
Katona Lajos: Folklór-kalendárium. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17213.

Rufpreis:
1 600 HUF
17214.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17215.

Rufpreis:
1 000 HUF
1960-1962 Néprajzi Közlemények 2 kötete:  Néprajzi közlemények. V. évf. 1. sz. Bp., 1960, Magyar Nemzeti Múzeum-Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 450 példányban. Benne: Kallós Zoltán: Gyímesvölgyi keservesek, Gyilén Nándor: Csűrök a szatmári Erdőháton, Csete Balázs: Karácsonyi és újévi népszokások a kalotaszegi Nyárszón. ...stb.; Vég József: A hagyományos paraszti gazdálkodás ismeretanyaga és szókincse. 1. szántás-vetés. Útmutató füzetek a néprajzi adatgyűjtéshez. VIII. köt. Bp., 1962, Magyar Nemzeti Múzeum-Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17216.

Rufpreis:
2 000 HUF
Turay Alfréd, Nyíri Tamás, Bolberitz Pál: A filozófia lényege, alapproblémái és ágai. Bp., 1981, Szent István Társulat. Kiadói műbőrkötés.
17217.

Rufpreis:
800 HUF
17218.

Rufpreis:
800 HUF
Földes Béla: A socialismus II. kötet. Bp.,1910, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
17219.

Rufpreis:
1 000 HUF
Max Adler: Marx a gondolkodó. Ford.: Takács Mária. Bp., 1923, Népszava. Átkötött félvászon-kötésben, bekötött elülső papírborítóval.
17220.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF