Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 27

Bartók Béla : Képeskönyv gyerekeknek. Reich Károly rajzaival, Reich Károly dedikálásával Bp., 1966, Zeneműkiadó
17453.

Rufpreis:
4 000 HUF
10
P. Ábrahám Ernő: A csudaszarvas. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. Bp., Pallas. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
17454.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kriza János: Székely Népmesék. Marton Magda rajzaival. Budapest, é.n., Magyar Marcurius. Megjelent 1000 számozott példányban, ez a 930. példány Kiadói kartonált papírkötés.
17455.

Rufpreis:
1 400 HUF
Petőfi Sándor: János vitéz. Plasztikus képekben, Róna Emy rajzaival. Bp., én., Offset Nyomda. Kihajtható térbeli képes mesekönyv. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány szakadással, az összekötő szalag az egyik tábláról leszakadt.
17456.

Rufpreis:
2 400 HUF
A pünkösdi királyné és más színdarabok. Gyermekszínpad. Szerk.: Rónasegi Miklós. Bp., 1961, Móra. Köpeczi Bocz István rajzaival. Bálint Ágnes: Sanyi manó és a darazsak c. mese. Kiadói papírkötés.
17457.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pap Zoltán (szerk.):Csingiling kalóztündér. Bp., 2014, Kolibri. Kiadói kartonált kötésben, enyhén kopottas borítóval, laza fűzéssel. + Antalfy István - Haui József: A tél meséi. H.n., é.n., Sifi Reklám Kft. Kiadói kartonált kötésben.
17458.

Rufpreis:
800 HUF
Kaláka - Kányádi: Kicsiknek és nagyoknak. A verseket Sándor bácsi mondja, a nótákat a Kaláka énekli. Bp., 2009, Helikon. CD-melléklettel Kiadói kartonált papírkötés.
17459.

Rufpreis:
1 600 HUF
17460.

Rufpreis:
800 HUF
Pancsantra. Hindu tanmesék. Összegyűjtötte és fordította: Dr. Balogh Barna. Átdolgozta és kádenciákat írta: Balthazár Margit. Kiadói kopott papírkötésben, volt könyvtári példány.
17461.

Rufpreis:
1 200 HUF
17462.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fáy András: Lúd és orr (Állatmesék). Volt könyvtári példány. H.n., 1978, Szépirodalmi könyvkiadó/Magyar Helikon. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17463.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kóka Rozália: Mátyás király rózsát nyitó ostornyele. Szerző által dedikált. Második, bővített kiadás. Bp., 2003, Timp. Szerző által dedikált. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17464.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF