Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 38

[Péchy Lórántné] Erzsi néni: Hal- és vadfélék készítése. Eddig sehol sem tárgyalt elkészítés módja mindennemű halak, vadak, haza és tengeri rákoknak. Ungvár, 1894., Lévai Mór, 99 p. +IX t. +3+8 (jegyzetlapok) p. Első kiadás. Kiadói festett illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, szétvált kötéssel (64-65 o. között)
17092.

Rufpreis:
5 000 HUF
21
Kapitány Mária: A sertés házi feldolgozása/ A család élelmezésének könyve/ Zöldség és gyümölcs házi konzerválása (VI. kiadás)/ 50 ebéd. Felelet: Mit főzzek? kérdésre. (XXI. kiadás.) Bp., 1941-1944, Szerzői, (Hungária-ny.-Európa-ny.-Ladányi Antal-ny., 32; 78; 62; 68 p. Kiadói papírkötés, két kötet borítója kissé foltos, egy kötet gerincén kis szakadással, egy kötet kötése javított és a borítója egyik sarkán kis hiánnyal.
17093.

Kapitány Mária: A sertés házi feldolgozása/ A család élelmezésének könyve/ Zöldség és gyümölcs házi konzerválása (VI. kiadás)/ 50 ebéd. Felelet: "Mit főzzek?" kérdésre. (XXI. kiadás.) Bp., 1941-1944, Szerzői, (Hungária-ny.-Európa-ny.-Ladányi Antal-ny., 32; 78; 62; 68 p. Kiadói papírkötés, két kötet borítója kissé foltos, egy kötet gerincén kis szakadással, egy kötet kötése javított és a borítója egyik sarkán kis hiánnyal.

Rufpreis:
5 000 HUF
14
Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. XIV. füzet. Pest, 1859, Herz János, 163 p. Kiadói papírkötésben, foltos.
17094.

Rufpreis:
3 000 HUF
Borital- és húsfogyasztási adótörvények és szabályok kézikönyve. A fennálló törvények, szabályok, utasítások, rendeletek és elvi jelentőségű határozatok felhasználásával. Összeáll.: Danielovics Sándor és Bíró Imre. Bp., 1904, Hornyánszky Viktor-ny., XI+243 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel.
17095.

Rufpreis:
2 000 HUF
45
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv, ezernél több ételkészítési utasítással. Bp.,é.n ,Athenaeum, Tizenhatodik kiadás. Kiadói, megviselt félvászon kötésben
17096.

Rufpreis:
3 000 HUF
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv, ezernél több ételkészítési utasítással. Bp., 1907, Athenaeum. Kilencedik javított és a legújabb ételreceptekkel bővített kiadás. Kiadói, megviselt félvászon kötésben, gerince lejött, kijáró lapokkal.
17097.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kállay Kornél: Szőlőmíveléstan és borkezeléstan. II. bővített kiadás. Bp., 1944, Pátria. Kiadói papír kötésben.
17098.

Rufpreis:
1 200 HUF
Péterfy Tamás: Jó tojó tyúk. Bp., . én. Általános könyvnyomda. 48p. Kiadói papírborítékban
17099.

Rufpreis:
1 000 HUF
11
Dr. Rohály Gábor (szerk.): Borkalauz. H.n., 1999, Akó Kiadó. Kiadói papír kötésben.
17100.

Rufpreis:
1 000 HUF
17101.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17102.

Rufpreis:
800 HUF
17103.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF