Magyarország népességének műveltségi foka / népsűrűsége 1890, 2 db térkép egy lapon, Pallas nagy lexikona melléklete, Posner Károly Lajos és fia, 30×24 cm
1915 Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1915. évre. Szerk.: Kogutowicz Károly és Bátky Zsigmond. Bp., 1914., Magyar Földrajzi Intézet, 64 p. + 6 t. (Kihajtható térképek.) Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal, a térképek között, javított, sérült-hiányos, és szakadt is.
cca 1900 A Magyar Királyság vármegyei, összesen 71 db térkép, Posner Károly metszése és nyomása, "Pallas Nagy Lexikona", magyar, horvát-szlavón, erdélyi-partiumi vármegyékkel, közte: Varasd, Verőce, Zágráb, Szerém, Pozsega, Modrus-Fiume, Máramaros, Csík, Háromszék, Liptó, Árva, Ung, Bereg, Sáros, Szepes, Nyitra... stb. Hajtott, de jó állapotban 23,5x30,5 cm körüli méretekben
Bátky Zsigmond-Kogutowicz Károly: Kogutowicz zsebatlasza az 1925. évre. IV. évfolyam, kiadja: Magyar Néprajzi Társaság Emberföldrajzi Szakosztálya. Javított gerincű papírkötésben