Flohmarkt

Zahl der Lose: 645

Földünk ásványai és kövületei, 16 darabos komplett gyűjtemény, tanúsítványokkal, benne részletes leírásokkal, állítható tartókkal.  Rózsakvarc, Orthoceras, Homokrózsa, Narancs-kalcit, Fukszit-csillám, Ametiszt , Megkövesedett fa, Pirit, Leveles zeolit /sztilbit/, Cölesztin, Megkövesedett ammoniteszek, Kövületek palában, Megkövesedett cápafog, Muszkovit /csillámkő/, Kianit, Növényi kövületek. + 1 db ásványos medál nyakláncon és 1 db ásványszív. Különféle méretetben, változó állapotban, közte sérültek is, egy szétvált.
11624.

Rufpreis:
8 000 HUF
Vegyes kegytárgyak, közte feszület, Hollóházi porcelán tálka, kártyák, stb
11625.

Rufpreis:
2 400 HUF
4 db angyalos dísz, m: 6 cm, 8,5 cm, 14 cm
11626.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Vegyes alpakka és fém tétel, közte villa, tálca, tálka, kínáló, 4 db, villa h: 20 cm, tálka d: 14 cm, kínáló: 32,5x25 cm, tálca: 30,5x25 cm
11627.

Rufpreis:
3 000 HUF
10
UV és infralámpa tokban, nem kipróbált
11628.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1880-1900 Régi bőr fényképalbum, aranyozott szélekkel, benne néhány képpel, egy hiányzó kapoccsal, 27,5x21 cm
11629.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
2 db üveg fenekű ón sörös kupa. Sheffield. Jelzettek. gravírozással 12 cm
11630.

Rufpreis:
1 800 HUF
7 db sportzászló, közte 2 db-on olimpiai bajnok aláírásokkal (Balczó András, Dömötör Zoltán, stb.)
11631.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
24 db propaganda karton tabló, közte KISZ, Magyar Néphadsereg, 24,5x37 cm, 30x43 cm
11632.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Prince férfi sportcipő, újszerű állapotban, méret nélkül, eredeti dobozában, h: 28 cm
11633.

Rufpreis:
4 000 HUF
5 db betlehemi bábu, kis sérülésekkel h: 19-21 cm
11634.

Rufpreis:
3 000 HUF
Fém cigarettatárca, kopásokkal, belül lepattanással, 8x12 cm + Fa doboz, kopásokkal, d: 9,5 cm + Hiányos körzőkészlet, 14x23 cm
11635.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF