Foto

Zahl der Lose: 502

cca 1940 Budapest, Gyulai fotószalonban készült, vintage fotó, enyhén színezve, 17,3x11,4 cm, karton 31,5x24,8 cm
13149.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1903 Budapest, Leon H. és Fiai fényképészeti műtermében készült, keményhátú vintage fotó, 32,2x15,3 cm
13150.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1895 Budapest, Koller utódai fényképészeti műtermében készült, keményhátú vintage fotó, szép hátoldali grafikával, 31x22 cm
13151.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1910 Hódmezővásárhely, Till Viktor fényképész műtermében készült vintage fotó, 20x12,8 cm, karton 31,8x21,8 cm
13152.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1900-1910 Csoportkép gyerekekkel, kezeikben játékokkal, jelzés nélküli vintage fotó kartonon, kopásnyomokkal, apró foltokkal, 23x17 cm
13153.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kis doboz fénykép, negatív és dia, kirándulási képek, családi képek, különféle méretben, többségében 14×9 cm
13154.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1935-1941 Fotóalbum László György (1896-2004) építészmérnök (később a Műszaki Egyetem docense, majd Országos Tervhivatal főmérnöke) hagyatékából, benne építkezések, épületek, szobabelsők...stb, feliratozva, dátumozva, néhány kijáró fotóval, 4x5,5 cm és 8,5x6 cm közötti méretekben. A fotók között a Bp., Columbus utca 75. sz. (XIV. ker. Herminamező) alatti villa építésének fotóival. Valamint Ast Ede és Társa Vasbetonépítési Rt. szerződése, és ajánlólevele László Györgynek, benne a részt vett építési munkák felsorolásával.
13155.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
9
Nagyon érdekes fotóalbum. Közel 200 db fotó. Nagyrészt művészi fotók, koncert fotók, Presser Gábor általános iskolai tablója, trükkfotók, budapesti, pozsonyi városképek az 1960-as évekből. Nagy méretű albumban
13156.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1920-1940 Vegyes családi negatív és üvegnegatív tétel, 23+11 db, kopottak, egy negatív sérült, 6x4 cm és 14x9 cm közötti és 9x6 cm és 12x9 cm közötti méretben.+Régi viseltes állapotú bőr fotoalbummal, Vulcania 1934- XII felirattal, 19x13x1 cm
13157.

cca 1920-1940 Vegyes családi negatív és üvegnegatív tétel, 23+11 db, kopottak, egy negatív sérült, 6x4 cm és 14x9 cm közötti és 9x6 cm és 12x9 cm közötti méretben.+Régi viseltes állapotú bőr fotoalbummal, 'Vulcania 1934- XII' felirattal, 19x13x1 cm

Rufpreis:
1 000 HUF
1893 Nagybecskerek, Oldal István fényképész műtermében készült, csoportkép, a jegyzői szaktanfolyam résztvevőiről; az ábrázolt személyek azonosíthatók, feliratozott és hidegpecséttel jelzett, vintage fotó, 14x20 cm, karton (sérült) 22,4x34,3 cm
13158.

Rufpreis:
2 400 HUF
1897 Fábián Gáborról készült, feliratozott vintage fotó, 20,5x15 cm, karton (sarkán törésnyom), 31,5x24 cm
13159.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1910 Szeged, Klein Aladár fényképész pecséttel jelzett vintage fotója, iskolai csoportkép, 14x19,7 cm, karton 24,8x29,8 cm
13160.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF