Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 208

17376.

Rufpreis:
1 200 HUF
Károly Pál: Egy kis illemtan mindenkinek. Budapest, é. n., Lingua kiadó. Byssz Róbert, Sándor Károly és Török János illusztrációival. Kiadói papír kötés, kiadó kissé szakadt borítóval. Előzéklapon tiszteletpéldány bélyegzővel.
17377.

Rufpreis:
800 HUF
11
Dr. Sárkány Sándorné Halász Terézia: Széll Kálmán életrajza. Bp.,1943., Fodor Árpád-ny., 282 p. Átkötött kopott félvászon-kötés.
17378.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kossuth Lajos és fiai Ferencz s Lajos Tivadar levelei a magyar nemzethez, Pest, 1867, Kiadta Szodoray Sándor honvédszázados, Kiadói papírkötés, a könyv borítója le van szakadva, több helyen szakadt, gyűrött és foltos
17379.

Rufpreis:
1 200 HUF
Czeslaw Spychalski: A varászvessző tudománya. Radiesztézia a házban és a ház körül. Tapolczai László fordítása. Bp, 1990, Háttér Lap-és Könyvkiadó. Papírkötésben, szép állapotban.
17380.

Rufpreis:
1 000 HUF
Benkő Mihály: Új törvény Spártában. Bp, 1983, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Lipták György rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban. A szerző által Dienes István részére dedikált példány.
17381.

Rufpreis:
1 000 HUF
17382.

Rufpreis:
1 000 HUF
Mangold Béla Kolos: Öltözködési kodex 101 alkalomra. Bp., 1935, Vajna és Bokor. 38p. Papírkötésben, kissé foltos borítóval és lapokkal.
17383.

Rufpreis:
800 HUF
Kazinczy világa. Magyar Irodalmi Ritkaságok 10. száma. Szerk.: Vajthó László. Bp, 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, leváló borítóval és szakadozott állapotban. Dajbukát Gerő tulajdonosi névbejegyzésével.
17384.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szabó Endre: Czigányvilág. Anekdoták magyar írók és művészek életéből. Budapest, 1919, Franklin.. Későbbi kartonált papírkötés, helyenként kissé lapokkal.
17385.

Rufpreis:
800 HUF
Mariay Ödön: A Rákóczi harang. Színmű három felvonásban. Bp, 1918, a Táltos kiadása. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. 100 példányban jelent meg.
17386.

Rufpreis:
1 000 HUF
29
17387.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF