Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 82

1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST) Br kitüntetés T:1- ph.  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration C:AU edge error  NMK 249.
31694.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" Br kitüntetés T:1- ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration C:AU edge error NMK 249.

Rufpreis:
2 400 HUF
1911. M.T.E. E-O (Magyar Turista Egyesület Erdélyi Osztálya) 1911 zománcozott és aranyozott jelvény függőleges tűvel (29x41mm) T:1-
31695.

1911. "M.T.E. E-O (Magyar Turista Egyesület Erdélyi Osztálya) 1911" zománcozott és aranyozott jelvény függőleges tűvel (29x41mm) T:1-

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
~1920-1930. Aranyosi Kereskedelmi Középiskola zománcozott Br sapkajelvény (49,5x41mm) T:2 kis zománchiba
31696.

~1920-1930. "Aranyosi Kereskedelmi Középiskola" zománcozott Br sapkajelvény (49,5x41mm) T:2 kis zománchiba

Rufpreis:
6 000 HUF
~1928. M. Kir. Téli Gazdasági Iskola zománcozott Br iskolai gomblyukjelvény, hátlapon Kisvárda beütéssel valamint 107 sorszámmal (31x28mm) T:1-,2 hátlapon patina
31697.

~1928. "M. Kir. Téli Gazdasági Iskola" zománcozott Br iskolai gomblyukjelvény, hátlapon "Kisvárda " beütéssel valamint "107" sorszámmal (31x28mm) T:1-,2 hátlapon patina

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
~1930-1940. Kettős keresztes zománcozott Br jelvény (16x15mm) T:1-
31698.

Rufpreis:
2 000 HUF
~1930. Szent István-medál Al miniatűr medál korabeli vörös szalagon (12mm) T:1-
31699.

~1930. "Szent István-medál" Al miniatűr medál korabeli vörös szalagon (12mm) T:1-

Rufpreis:
4 000 HUF
~1930. Budapest Székesfőváros - KÖZGYÁM zománcozott fém jelvény (28mm) T:2
31700.

~1930. "Budapest Székesfőváros - KÖZGYÁM" zománcozott fém jelvény (28mm) T:2

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
1938. 1938. Szt. István év Br lemezkitűző (17x24mm) T:2
31701.

1938. "1938. Szt. István év" Br lemezkitűző (17x24mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1941. Területi Sportbajnokság (Gebiets Sportwttkampf) 1941 festett Al jelvény hátlapon FRICKER BPEST gyártói jelzéssel (24x26mm) T:2
31702.

1941. "Területi Sportbajnokság (Gebiets Sportwttkampf) 1941" festett Al jelvény hátlapon "FRICKER BPEST" gyártói jelzéssel (24x26mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1948. Mintagazda - a több termelésért 1053 sorszámú kitüntetéshez tartozó igazolvány penészfoltos, kopottas állapotban (382. árverés 31819 tételéhez)
31703.

1948. "Mintagazda - a több termelésért" "1053" sorszámú kitüntetéshez tartozó igazolvány penészfoltos, kopottas állapotban (382. árverés 31819 tételéhez)

Rufpreis:
5 000 HUF
1949. X. Főiskolai Világbajnokság - VIT 1949 Budapest zománcozott JURY (Zsüri) jelvény (40x60mm) + X. Főiskolai Világbajnokság - VIT 1949 Budapest zománcozott jelvény (25x17,5mm) T:1-
31704.

1949. "X. Főiskolai Világbajnokság - VIT 1949 Budapest" zománcozott "JURY (Zsüri)" jelvény (40x60mm) + "X. Főiskolai Világbajnokság - VIT 1949 Budapest" zománcozott jelvény (25x17,5mm) T:1-

Rufpreis:
4 000 HUF
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel adományozói tokban T:1-  Hungary 1949. Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class enamelled gilt Br decoration on ribbon, with thin ribbon and miniature in original case C:AU NMK: 534.
31705.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel adományozói tokban T:1- Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class" enamelled gilt Br decoration on ribbon, with thin ribbon and miniature in original case C:AU NMK: 534.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF