https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 141
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2133688
30801
382
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1987. "150 éves az Egri Főszékesegyház 1837-1987 / J.L. PYRKER AEPPUS AGRIENSIS AEDIFICATOR ECCL METROP" kétoldalas, piefort Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2157742
30802
382
0
800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékplakett (65mm) T:1 (eredetileg PP) 2274458
30803
382
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP 2274807
30804
382
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) 2233309
30805
382
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1997. "István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják" aranyozott Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos
Das Lot is nicht erreichbar
2233310
30806
382
0
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1999. "A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP apró fo.
Das Lot is nicht erreichbar
2233315
30807
382
0
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Budapest nevezetességei - Dohány utcai zsinagóga" Ag emlékérem díszdobozban (31,18g/0.999/42,5mm) T:PP
Das Lot is nicht erreichbar
2233322
30808
382
0
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Budai Várpalota" Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban (31,27g/0.999/42,5mm) T:PP felületi karc
Das Lot is nicht erreichbar
2270939
30809
382
0
4800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "Kabay János a magyar morfingyártás megalapítója 1896-1936 / Alkaloida Vegyészeti Gyár alapítási év 1927" Br emlékérem díszdobozban (67mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2112161
30810
382
0
18000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bors István (1938-2003) 1985. "Weiner Leó 1885-1960 / Zenetanárok VIII. kamarazenei találkozója Kaposvár 1985" kétoldalas Br emlékérem eredeti dísztokban (99mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2273256
30811
382
0
1400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós újratemetése Kenderesen" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2271581
30812
382
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1994. "A Budavári Mátyás templom segítséget kér" fém emlékérem (42,5mm) + "Haranghy Jengő grafikus és festőművész" fém emlékérem (42,5mm) + "Üdvözlény Mária - A Fatimai Szentély Szűzanya Kegyszobra" fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse