Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 117

Emil Ludwig: Mussolini vallomásai. Tizennyolc beszélgetés. Fordította: Ruttkay György. Bp.,1932, Athenaeum, 116 p.+ 8 t. (Egészoldalas fekete-fehér fotók.) Félvászon kötésben, címlapon ceruzás névbejegyzéssel.
15668.

Rufpreis:
2 000 HUF
László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Bp., 1944, Magyar Élet Kiadása. Második kiadás. Viseletes kiadói félvászon kötésben, szakadt papír védőborítóval, a gerinc félig levált.
15669.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kisfaludy László: A kisfaludi Kisfaludy család története. Régi magyar családok 2. Debrecen, 2004, Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15670.

Rufpreis:
3 000 HUF
Jósa Miklós- Ulrich Attila: A németszőgyéni és bánházi Jósa család története. Régi magyar családok 2. Debrecen, 2005, Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15671.

Rufpreis:
3 000 HUF
Claude André Donadello- Cseh Géza - Pozsonyi József: A muraszombati, szécsiszigeti és szapári Szapáry család története. Régi magyar családok 6. Debrecen, 2007, Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15672.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tábori László: Párthia - Egy alig ismert ókori világbirodalom. Szöveggyűjtemény, térképek, írás-, és uralkodási táblázatok. Hun párhuzamok. Bp, 2003, Magyar Őstörténeti Kutató és Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban.
15673.

Rufpreis:
3 000 HUF
13
Pozsonyi József: A semsei Semsey család története. Régi magyar családok 1. Debrecen, 2002, Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15674.

Rufpreis:
3 000 HUF
Hunfalvy Pál: Tanulmányok. Hunfalvy Pál összegyűjtött munkái. I. köt. Bp., 1873., Ráth Mór, IX+2+368 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, javított kötéssel, az elülső kötéstábla részben elvált.
15675.

Rufpreis:
1 400 HUF
Szilágyi Sándor: II. Rákóczy György. 1621-1660. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1891, Franklin-Társulat, 4+212 p.+10 t. Szövegközti, kétoldalas és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Korabeli festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított kötéssel, kissé foltos lapokkal.
15676.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kaari Utrio: Éva lányai, Az európai nő története, 1989, Corvina Kiadó, Fekete-fehér fotókkal illusztrált, Kiadói papírkötés, szép állapotban
15677.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Fehér Dezső - Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyzés, Bp, 1983, Mezőgazdasági Kiadó - Magyar Lóverseny Vállalat, Egészvászon-kötés, könyvtári példány
15678.

Rufpreis:
1 200 HUF
Magyar Jobbágy. Vihar előtt. Bp, 1937, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság nyomása. Papírkötésben, kissé foltos állapotban.
15679.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF