Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 106

16620.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Márai Sándor: Európa elrablása. Bp, 1947, Révai. Félvászon-kötésben, leváló, foltos borítóval.
16621.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes, ötvösművészet témájú könyvtétel, 2 db. Pallai Sándor: Ötvösművészet. Bp.,1972, Műszaki. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. + H. Kolba Judit-T. Németh Annamária: Ötvösművek. Bp., 1973, Magyar Helikon-Corvina.Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16622.

Rufpreis:
2 400 HUF
16623.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
16624.

Rufpreis:
1 600 HUF
Madarász Imre: Örök megújhodások. Születés, újjászületés, feltámadás az olasz irodalomban. Bp., 2003, Hungarovox Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban, de kijáró címlappal. A szerző által dedikált példány, dátumozva (2003. II. 13.).
16625.

Rufpreis:
800 HUF
Pohárnok Zoltán-Takács Marianne: Spanyol festészet. Ars Mundi VI. kötet. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóval.
16626.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pallai Sándor: Ötvösség, nemesfémipar, divatékszer készítés. 2. bővített kiadás. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1966, Műszaki Kiadó. 347 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos lapokkal.
16627.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Székely György: Nemzeti Színház 125 éve. Bp., 1962, Kossuth. Papírkötésben.+ A Vígszínház 75 éve. Szerk.: Dr. Székely György, Szilágyi István. Bp., 1971, Athenaeum. Papírkötés.+  A magyar színészet hősi harca 1790-18749. c. kiállítás ismertetője. Bp., 1961., Színháztudományi Intézet-Országos Színháztörténeti Múzeum. Papírkötés.
16628.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bacsó Béla, Földényi F. László (szerk.): A fiatal Lukács dráma- és művészetelmélete. Bp., 1979, Magyar Színházi Intézet. 351 p. Készült 300 példányban. Ritka! Tanulmánykötet Lukács György korai munkásságáról, két tanulmány Balázs Béla is érinti. Kiadói papírkötés.
16629.

Rufpreis:
1 400 HUF
Baranyi Ferenc: Az opera négy évszázada, Költők és komponisták, Szerk.: Réfi Zsuzsanna, Bp, 2016, Kossuth Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban
16630.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes bábjátszással kapcsolat könyvek, 9 db. jó állapotban
16631.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF