Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 42

1974. Tűzbiztonsági Érem bronz fokozata zománcozott, Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (41x35mm) T:1-,2 sérült zománc
31339.

1974. "Tűzbiztonsági Érem bronz fokozata" zománcozott, Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (41x35mm) T:1-,2 sérült zománc

Rufpreis:
2 000 HUF
1976. Testvériség-Barátság - MHSZ - 1976 zománcozott fém kitűző (24,5x58mm) T:2
31340.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
~1980. Földhivatali Törzsgárdatag ezüstözött, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1-
31341.

~1980. "Földhivatali Törzsgárdatag" ezüstözött, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1-

Rufpreis:
2 400 HUF
~1980. HŐR (Határőr) műanyag jelvény (99x99mm) T:2
31342.

~1980. "HŐR (Határőr)" műanyag jelvény (99x99mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1980. Hűséggel a Nép egészségéért bronz-, ezüst-, és aranyfokozat, illetve aranykoszorús jelvény T:1-2
31343.

~1980. "Hűséggel a Nép egészségéért" bronz-, ezüst-, és aranyfokozat, illetve aranykoszorús jelvény T:1-2

Rufpreis:
1 200 HUF
1981. Állatforgalom - Húsipar - Törzsgárda műgyantás, aranyozott fém kitűző, eredeti adományozói levéllel (21x20mm) T:1
31344.

Rufpreis:
1 400 HUF
1986. VBKM Transzvill Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-
31345.

1986. VBKM Transzvill" Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-

Rufpreis:
2 000 HUF
1992. Rendőrségi Szolgálati Jel 10 év után Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- NMK 760.
31346.

1992. "Rendőrségi Szolgálati Jel 10 év után" Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- NMK 760.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ausztria DN Vindobona Schlaraffia fém jelvény (39x79mm) + CASTELLUM CORNOVIAE WILLKOMM ezüstpatinázott Br Schlaraffia medál füllel, hátoldalon A.SCHWERDSTUTT gyártói jelzéssel, sárga-kék szalagon T:2 ph.  Austria ND Vindobona Schlaraffia metal badge (39x79mm) + CASTELLUM CORNOVIAE WILLKOMM silver plated Br Schlaraffia medallion with ear, on reverse A.SCHWERDSTUTT makers mark with yellow-blue ribbon C:XF edge error
31347.

Ausztria DN "Vindobona" Schlaraffia fém jelvény (39x79mm) + "CASTELLUM CORNOVIAE WILLKOMM" ezüstpatinázott Br Schlaraffia medál füllel, hátoldalon "A.SCHWERDSTUTT" gyártói jelzéssel, sárga-kék szalagon T:2 ph. Austria ND "Vindobona" Schlaraffia metal badge (39x79mm) + "CASTELLUM CORNOVIAE WILLKOMM" silver plated Br Schlaraffia medallion with ear, on reverse "A.SCHWERDSTUTT" maker's mark with yellow-blue ribbon C:XF edge error

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
NSZK 1958. TANZGRUPPE BLAUE JUNGS - KÖTTINGEN aranyozott, zománcbetétes emlékkereszt (72x72mm) T:1- FRG 1958. TANZGRUPPE BLAUE JUNGS - KÖTTINGEN gilt commemorative cross with enamel inlay (72x72mm) C:AU
31348.

NSZK 1958. "TANZGRUPPE BLAUE JUNGS - KÖTTINGEN" aranyozott, zománcbetétes emlékkereszt (72x72mm) T:1- FRG 1958. "TANZGRUPPE BLAUE JUNGS - KÖTTINGEN" gilt commemorative cross with enamel inlay (72x72mm) C:AU

Rufpreis:
1 400 HUF
NSZK DN BESUCH BEIM DEUTSCHEN BUNDESTAG Br látogatói jelvény (30mm) T:1- FRG ND BESUCH BEIM DEUTSCHEN BUNDESTAG Br visitors badge (30mm) C:AU
31349.

NSZK DN "BESUCH BEIM DEUTSCHEN BUNDESTAG" Br látogatói jelvény (30mm) T:1- FRG ND "BESUCH BEIM DEUTSCHEN BUNDESTAG" Br visitors badge (30mm) C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
2db Szocialista Brigád jelvény, aranyozott koszorúval, miniatűrrel + 2db Szocialista Brigád jelvény zöld koszorúval, egyik miniatűrrel, mindegyik eredeti tokban T:2
31350.

2db "Szocialista Brigád" jelvény, aranyozott koszorúval, miniatűrrel + 2db "Szocialista Brigád" jelvény zöld koszorúval, egyik miniatűrrel, mindegyik eredeti tokban T:2

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF