Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 138

Frisnyák Zsuzsa: A magyarországi közlekedés krónikája 1750-2000. Bp., 2001, História - MTA Történettudományi Intézete. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15687.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Dr. Dános Árpád: Magyarország 1930. Hol hibáztuk el? Mit kell tennünk? Szeged, 1930., Szeged Városi Nyomda, 158 p. II. kiadás. Kiadói javított papírkötésben, foltos. Záchonyi 1952 bejegyzéssel a címlapon.  +Benne a szegedi nyomdától Rainer Károly (1875-1952) építész részére szóló levéllel, melyben felhívják Dános Árpád most megjelent művére, amelyet mellékelnek, fejléces papíron, aláírással.
15688.

Dr. Dános Árpád: Magyarország 1930. Hol hibáztuk el? Mit kell tennünk? Szeged, 1930., Szeged Városi Nyomda, 158 p. II. kiadás. Kiadói javított papírkötésben, foltos. "Záchonyi 1952" bejegyzéssel a címlapon. +Benne a szegedi nyomdától Rainer Károly (1875-1952) építész részére szóló levéllel, melyben felhívják Dános Árpád most megjelent művére, amelyet mellékelnek, fejléces papíron, aláírással.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
R. W. Seton-Watson D. Litt: The rise of nationality in the Balkans. London, 1917., Constable and Company, VIII+308+4 p.+IV (kihajtható térképek, egy színes) t. Angol nyelven. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
15689.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
15690.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Szentgyörgyvölgyi Péter: Kalandozások a Kárpát-medencében Magyarország elcsatolt területein. Szentgyörgyvölgyi Péter előadásai a Belvárosi Polgári Szalonban. Szentendre, 2011., Tilinger Péter Műhelye. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. Dedikált!
15691.

Rufpreis:
1 000 HUF
Deér József: A magyar törzsszövetség és patrimoniális királyság külpolitikája. Máriabesnyő-Gödöllő, 2003, Attraktor. Kiadói papír borításban.
15692.

Rufpreis:
1 200 HUF
Götz László: Keleten kél a Nap. I. köt.: Az elő-ázsiai ősnyelv felé. Az európai nyelvtudomány és történelemszemlélet kritikája. (Alttötting), 1981., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapélekkel.
15693.

Rufpreis:
800 HUF
A magyar név megint szép lesz... 1848-1849. Szövegek, képek, események. Összeválogatta: Földesi Ferenc. Szeged, 2008., Bába. Kiadói papírkötés.
15694.

"A magyar név megint szép lesz..." 1848-1849. Szövegek, képek, események. Összeválogatta: Földesi Ferenc. Szeged, 2008., Bába. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
800 HUF
15695.

Rufpreis:
1 000 HUF
Söptei István : Nádasdy Tamás (1498-1562) emlékezete. (500 éve született Magyarország nádora). Szombathely, 1998, Vas Megyei Múzeumok Igazgatósága. 20p. Fekete-fehér reprodukciókkal, illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
15696.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Dobos Károly: Klauzál Gábor. Iratok, beszédek, megemlékezések. Bp., 2009, Klauzál Gábor Társaság. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15697.

Rufpreis:
1 400 HUF
Veress Dániel: Mikes (Kelemen) és a szülőföld. Tanulmányok. Bukarest. 1976, Kriterion. A szerző, Veress Dániel (1929-2002) erdélyi magyar író, drámaíró, irodalomtörténész által dedikált. Kiadói papírkötés, borító hátoldalán apró sérüléssel.
15698.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF