Militaria

Zahl der Lose: 38

2010. 90 év a haditechnikai kutatás és fejlesztés szolgálatában - 1920-2010 / Magyar Királyi Honvéd és Haditechnikai Intézet - H.T.I. - 1920-2010 ezüstözött Br emlékérem műanyag tokban (60mm) T:1 (eredetileg PP) patina Hungary 2010. 90 years in the service of military technology research and development - 1920-2010 / Hungarian Royal Institute of Defense and Military Technology - H.T.I. - 1920-2010 silver-plated Br commemorative medal in plastic case (60mm) C:UNC (originally PP) patina
31565.

2010. "90 év a haditechnikai kutatás és fejlesztés szolgálatában - 1920-2010 / Magyar Királyi Honvéd és Haditechnikai Intézet - H.T.I. - 1920-2010" ezüstözött Br emlékérem műanyag tokban (60mm) T:1 (eredetileg PP) patina Hungary 2010. "90 years in the service of military technology research and development - 1920-2010 / Hungarian Royal Institute of Defense and Military Technology - H.T.I. - 1920-2010" silver-plated Br commemorative medal in plastic case (60mm) C:UNC (originally PP) patina

Rufpreis:
3 000 HUF
31566.

Rufpreis:
800 HUF
DN A Magyar Határőrség 25 éves egyoldalas öntött Br plakett, fa talpon (101mm) T:1-
31567.

DN "A Magyar Határőrség 25 éves" egyoldalas öntött Br plakett, fa talpon (101mm) T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
DN 1956 / 044 CORVIN Corvin közi felkelők aranyozott, fém kitüntetése, 7636 sorszámú tokban T:1-
31568.

DN "1956 / 044 CORVIN" Corvin közi felkelők aranyozott, fém kitüntetése, "7636" sorszámú tokban T:1-

Rufpreis:
5 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok ~1960-1970. Bíbor Szív szív formájú zománcozott aranyozott katonai kitüntetés, sebesülési érdemérem, levarrt mellszalaggal és cserélt tűvel T:2 USA ~1960-1970. The Purple Heart for Military Merit heart-shaped gilt decoration with sewn ribbon and replaced needle C:XF
31569.

Amerikai Egyesült Államok ~1960-1970. "Bíbor Szív" szív formájú zománcozott aranyozott katonai kitüntetés, sebesülési érdemérem, levarrt mellszalaggal és cserélt tűvel T:2 USA ~1960-1970. "The Purple Heart for Military Merit" heart-shaped gilt decoration with sewn ribbon and replaced needle C:XF

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
31570.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
31571.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
31572.

Rufpreis:
130 000 HUF
351,35
382,35
Románia 1913. MARTISORUL FLOTEI NATIONALE ROMANE a Román Hadiflotta emlékérme, füllel (3,31g/21mm) T:2 Romania 1913. MARTISORUL FLOTEI NATIONALE ROMANE commemorative medallion of the Roman National Fleet with ear (3,31g/21mm) C:XF
31573.

Románia 1913. "MARTISORUL FLOTEI NATIONALE ROMANE" a Román Hadiflotta emlékérme, füllel (3,31g/21mm) T:2 Romania 1913. "MARTISORUL FLOTEI NATIONALE ROMANE" commemorative medallion of the Roman National Fleet with ear (3,31g/21mm) C:XF

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Románia 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani A román hadsereg Budapestre való bevonulásának 100. évfordulójára készített Br emlékplakett, szélén sorszámozott, román és angol nyelvű tájékoztatóval, dísztokban (80mm) Csak 50db készült belőle! T:1 Romania 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani Br commemorative plaque made for the 100th anniversary of the occupation of Budapest by the Romanian Army, numbered on edge, with romanian and english information, in case (80mm) Only 50pcs were made! C:UNC
31574.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Románia 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani A román hadsereg Budapestre való bevonulásának 100. évfordulójára készített jelzett Ag emlékplakett, szélén sorszámozott, román és angol nyelvű tájékoztatóval, dísztokban (375,32g/0,925/80mm) Csak 100db készült belőle! T:1 Romania 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani hallmarked Ag commemorative plaque made for the 100th anniversary of the occupation of Budapest by the Romanian Army, numbered on edge, with romanian and english information, in case (375,32g/0,925/80mm) Only 100pcs were made! C:UNC
31575.

Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
823,53
Szovjetunió ~1990. 100 éves a tengeralattjáró flotta zománcozott Br jelvény csavaros hátlappal (34x40mm) T:2 Soviet Union ~1990. 100 Years of Submarine Fleet enamelled Br badge with screw back (34x40mm) C:XF
31576.

Szovjetunió ~1990. "100 éves a tengeralattjáró flotta" zománcozott Br jelvény csavaros hátlappal (34x40mm) T:2 Soviet Union ~1990. "100 Years of Submarine Fleet" enamelled Br badge with screw back (34x40mm) C:XF

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF