https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 47

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1970-1980. Kiváló Véradó zománcozott fém kitüntetés eredeti dobozban T:2 zománchiba
31603.

~1970-1980. "Kiváló Véradó" zománcozott fém kitüntetés eredeti dobozban T:2 zománchiba

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
3
1973-1982. Közalkalmazott Találkozók zománcozott és zománcozás nélküli Br természetjáró jelvények (5xklf) + felvarró T:1-,2
31604.

1973-1982. "Közalkalmazott Találkozók" zománcozott és zománcozás nélküli Br természetjáró jelvények (5xklf) + felvarró T:1-,2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
2
1980. A Magyar Népköztársaság Űrhajósa aranyozott, műgyantás jelvény (26x60mm) T:1
31605.

1980. "A Magyar Népköztársaság Űrhajósa" aranyozott, műgyantás jelvény (26x60mm) T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
4
1984. Kőrösi Csoma Sándor Bicentenárium Budapest 1984 műgyantás jelvény (9x) T:1-
31606.

1984. "Kőrösi Csoma Sándor Bicentenárium Budapest 1984" műgyantás jelvény (9x) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
~1990. Magyar címeres műgyantás Br sapkajelvény (38x20mm) T:2
31607.

~1990. Magyar címeres műgyantás Br sapkajelvény (38x20mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
1
1991. Magyar Köztársasági Arany Érdemkereszt, polgári tagozat ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, szalagsávval T:1 Hungary 1991. Golden Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade silver plated Br decoration with ribbon, in original case with miniature ribbon C:UNC  NMK 743.
31608.

1991. "Magyar Köztársasági Arany Érdemkereszt, polgári tagozat" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, szalagsávval T:1 Hungary 1991. "Golden Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" silver plated Br decoration with ribbon, in original case with miniature ribbon C:UNC NMK 743.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Konyorcsik János (1926-2010) DN Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958 / Dr. Menyhárt József I. díj Br emlékérem eredeti tokban, aranyozott fém búzakalász jelvénnyel (88mm) T:2
31609.

Konyorcsik János (1926-2010) DN "Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958 / Dr. Menyhárt József I. díj" Br emlékérem eredeti tokban, aranyozott fém búzakalász jelvénnyel (88mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
EUR
,
19,12
USD
Zahl der Gebote:
0
DN Magyar Koronás középcímer, Boszniával kiegészítve, zománcozott Br jelvény (40x30mm) T:1- kis patina
31610.

DN Magyar Koronás középcímer, Boszniával kiegészítve, zománcozott Br jelvény (40x30mm) T:1- kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
37
DN Bem József Általános Iskola - Balatonfüred festett Br jelvény (22mm) T:1-
31611.

DN "Bem József Általános Iskola - Balatonfüred" festett Br jelvény (22mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Belgium ~1900. II. Lipót-rend Főtiszti csillaga jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. Order of Leopold II, Grand Officer unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
31612.

Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
EUR
,
235,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Csehszlovákia ~1970-1980. 8 db-os Tesla Hradec Králové zománcozott fém kitűző tokban T:1 Czechslovakia ~1970-1980. 8pcs of Tesla Hradec Králové enamelled metal badges C:UNC
31613.

Csehszlovákia ~1970-1980. 8 db-os "Tesla Hradec Králové" zománcozott fém kitűző tokban T:1 Czechslovakia ~1970-1980. 8pcs of "Tesla Hradec Králové" enamelled metal badges C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,35
EUR
,
1,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Lengyelország ~1970-1980. NIGDY WIECEJ TREBLINKI koncentrációs tábor műanyag emlékjelvénye (11x) T:1- Poland ~1970-1980. NIGDY WIECEJ TREBLINKI Concentration Camp plastic commemorative badge (11x) C:AU
31614.

Lengyelország ~1970-1980. "NIGDY WIECEJ TREBLINKI" koncentrációs tábor műanyag emlékjelvénye (11x) T:1- Poland ~1970-1980. "NIGDY WIECEJ TREBLINKI" Concentration Camp plastic commemorative badge (11x) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse