Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 29

Operaismertetők sorozat 8 kötete: Wagner: Parsifal, Mozart: Szöktetés a szerájból, Verdi: A trubadur és Rigoletto, Delibes: Lakmé, R. Strauss: Rózsalovag, Goldmark: Sába királynője; Mascagni: Parasztbecsület. Bp., é.n. (1930 körül), Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
12904.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1933 Murgács Kálmán ötödik nótáskönyve. Bp., Nádor Kálmán Zeneműkiadó. Murgács aláírásával. Félvászon kötésben, kopottas állapotban.
12905.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fejér György: A jazz-zongorajáték alapelemei. Népszerű jazz-zonogoraiskola kezdők és haladók számára. Bp.,én.,Zeneműnyomda, 44 p. Papírkötésben, ceruzás bejegyzéssel.
12906.

Rufpreis:
2 000 HUF
Régi kották és zongora iskola kották. kb 15 db vegyes állapotban
12907.

Rufpreis:
800 HUF
12908.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szabolcsi Bence: Beethoven. Bp, 1948, Új Idők,(Singer és Wolfner.) Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
12909.

Rufpreis:
1 000 HUF
Beethoven: Sonate Op.2., Op. 119., Op. 49, 4 db kotta
12910.

Rufpreis:
1 000 HUF
Mozart: Esz-dúr versenymű zongorára és zenekarra
12911.

Rufpreis:
1 000 HUF
Mendelssohn: Konzert für Pianoforte mit Begleitung eines zweiten Pianoforte, papírkötés, kissé kopottas állapotban
12912.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tschaikowsky művei, 4 db kotta, széteső állapotban
12913.

Rufpreis:
1 000 HUF
Népszerű zongoradarabok egybekötve (Flotow, Rossini, Mozart, Grieg, Schubert, stb.)
12914.

Rufpreis:
1 000 HUF
Richard Strauss: Der Rosenkavalier, félvászon kötésben, jó állapotban
12915.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF