Juwelen Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2110256
19048
380
Jewellery
Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzés nélkül, h: 11 cm bruttó: 13,5 g 2159926
19049
380
24000
Jewellery
Arany (Au) 14K függő, kövekkel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 2,4 g 2156059
19051
380
Jewellery
Ezüst (Ag) áttört bross, díszdobozban. n: 3,04g 2248842
19052
380
Jewellery
Ezüst(Ag) gyertyatartó, jelzett, m: 7 cm, bruttó: 105 g 2223242
19053
380
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart nyelű 4 karéjos díszkanál, h: 17 cm, nettó: 51,7 g
2257372
19054
380
4400
Jewellery
Ezüst (Ag) villa, kés és kiskanál, 3 db, jelzettek, h: 11,5 cm , 18,5 cm, és 21 cm, nettó: 89,7gr. 2004815
19055
380
22000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, nettó:130 g, h:28 cm 2110758
19056
380
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos nyelű, háromágú villa, jelzett, h: 23 cm, nettó: 52,2 g 2223245
19057
380
38000
Jewellery
Ezüst(Ag) díszes áttört tortakés/lapát, h: 28 cm, nettó: 112,9 g
2213282
19058
380
140000
Jewellery
Egyiptomi gazdagon díszített ezüst (Ag) vizes kancsó tálcával. Jelzett, kancsón sérülésekkel / Egytp ornamented silver jug with plate, hallmarked, with some deformity d:29, m: 27 cm 1057 g 2256119
19059
380
280000
Jewellery
18K arany (Au) 19,42 g kulcstartó FIP nemzetközi kosárlabda szervezet Monacoi kupa 1972 zománcozott plakettel.
2255865
19060
380
480000
Jewellery
1939 Mexikó 20p arany (Au) 0,900 (16,66g) + 18K arany keret és lánc 26,83 g. Össz nettó 43,49 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF