Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 163

Fél Edit-Hofer Tamás: Mi, korrekt parasztok... Hagyományos élet Átányon. Korall Társadalomtörténeti Monográfiák. 1. Bp., 2010., Korall, 479+2 p Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15012.

Fél Edit-Hofer Tamás: "Mi, korrekt parasztok..." Hagyományos élet Átányon. Korall Társadalomtörténeti Monográfiák. 1. Bp., 2010., Korall, 479+2 p Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
5 000 HUF
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I-II. kötet. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötet elülső tábláján sérüléssel, az elülső szennylapon beragasztott illusztrációival.
15013.

Rufpreis:
2 000 HUF
15014.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Sugár István: A Közép-Tiszavidék két kéziratos térképe. Tiszai Téka 1. Eger, 1989, Dobó István Múzeum, 160 p. + Mellékletben a két Tisza-térkép reprodukciója. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban.
15015.

Rufpreis:
1 400 HUF
Hudi József - Mezei Zsolt: A pápai tűzoltóság története. Pápa, 2004. Pápa és környéke tűzvédelméért.
15016.

Rufpreis:
2 000 HUF
Csák Erika: Angkor elsüllyedt világa. Bp.,2006,Kossuth. Kiadói papírkötés.
15017.

Rufpreis:
1 800 HUF
Posewitz A. Guido: A Rókushegy geológiája különös tekintettel a suvadásokra. Bölcsészdoktori értekezés. Bp., 1935., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 33 p. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, intézményi bélyegzővel.
15018.

Rufpreis:
1 600 HUF
Magyar Fürdőkalauz. Szerk.: Erdős József. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1911. évi kiadás (Tata, Engländer) reprintje! Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15019.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vágó József: Városokon keresztül. Bp., 1930, Bíró Miklós, 1 t. (címkép)+193+1 p.+79 t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.
15020.

Rufpreis:
1 000 HUF
Horváth Zoltán György: Képek a középkori Itália magyar emléákeiből. Immagini di testimonianze ungheresi nellItalia medievale. Bp., 2003., Masszi-Romanika. Magyar és olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15021.

Horváth Zoltán György: Képek a középkori Itália magyar emléákeiből. Immagini di testimonianze ungheresi nell'Italia medievale. Bp., 2003., Masszi-Romanika. Magyar és olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
800 HUF
10
Budapesti séták 2 kötete: Iszláry Éva: Óbuda.; Feuer Istvánné: A Margitsziget. Bp., 1956-én., Fővárosi Emlékműfelűgyelőség és a Társadalm- és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat, 18+20 p. Kiadói papírkötésben.
15022.

"Budapesti séták" 2 kötete: Iszláry Éva: Óbuda.; Feuer Istvánné: A Margitsziget. Bp., 1956-én., Fővárosi Emlékműfelűgyelőség és a Társadalm- és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat, 18+20 p. Kiadói papírkötésben.

Rufpreis:
1 400 HUF
Budapesti séták 3 kötete: Gerevich László: A Budai Vár.; Csengeryné Nagy Zsuzsa: Városliget.; Szilágyi János: Aquincum. Bp., én-1956., Fővárosi Emlékműfelűgyelőség és a Társadalm- és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat, 15+22+19 p. Kiadói papírkötésben.
15023.

"Budapesti séták" 3 kötete: Gerevich László: A Budai Vár.; Csengeryné Nagy Zsuzsa: Városliget.; Szilágyi János: Aquincum. Bp., én-1956., Fővárosi Emlékműfelűgyelőség és a Társadalm- és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat, 15+22+19 p. Kiadói papírkötésben.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF