Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 28

Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. IX és X. füzet. Pest, 1857, Herz János, 180 p. Kiadói papírkötésben, foltos.
17093.

Rufpreis:
3 000 HUF
17094.

Rufpreis:
5 000 HUF
Halász Béla, Ócsag Imre dr.: Csikónevelés. Bp., 1955. Mezőgazdasági Kiadó. 179 p. A szövegközti rajzok Haranghy Miklós munkái. Ezen kívül szövegközti fényképekkel, táblázatokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, gerinc alja kisebb sérüléssel. Néhány kevés oldalon ceruzás aláhúzással.
17095.

Rufpreis:
3 000 HUF
17096.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
17097.

Rufpreis:
2 400 HUF
17098.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Marton Dénes: A csemegeszőlő. Bp., 1943, Borászati Lapok. Kiadói papír kötésben. + S. Pálinkás Gyula: I. A szőlő nyitása. II. A tőke kitányérozása és harmatgyökerezése. III. A szőlő fedése. Bp., 1944, Borászati Lapok. Kiadói papír kötésben.
17099.

Rufpreis:
1 400 HUF
16
3 db könyv tétel: Dr. Dorner István: Angora nyúltenyésztés. II. bővített kiadás. Bp., é.n., Általános Nyomda és Grafikai Intézet Részvénytársaság. + Rudinai Molnár István: A nemes fűz termelése. III. bővített kiadás. Bp., 1914, Pallas. + Tormay Béla (összeáll.): Mezőgazdasági vezérfonal néptanítók számára. Harmadik javított és bővített kiadás. Bp., 1899, Pallas.
17100.

Rufpreis:
1 600 HUF
F. Kunert: Hampels Gartenbuch für Jedermann. 5. kiadás. Berlin, 1920, Paul Parey. Hiányzó, szakadt lappal az elején, német nyelven. Kiadói félvászon kötésben.
17101.

Rufpreis:
1 200 HUF
17102.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Kozma Pál: Szőlőműveléstan II. . Bp., 1953, Élelmiszeripari és Begyűjtési Könyv- és Lapkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés. Volt könyvtári példány.
17103.

Rufpreis:
2 000 HUF
17104.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF