https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 44

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1931. Céllövő aranyozott fém díjérem, Huguenin gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23 jelzésű tokban (50mm) T:1-
30881.

1931. Céllövő aranyozott fém díjérem, "Huguenin" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, "ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23" jelzésű tokban (50mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Berán Lajos (1882-1943) 1934. Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes / XIV. O. Ten. V. Egyes III. Br díjérem Berán N BPest gyártói jelzéssel (51mm) T:2
30882.

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes / XIV. O. Ten. V. Egyes III." Br díjérem "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (51mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Arató Gyula (1889-1969) 1934. Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége egyoldalas Br plakett valamint összefogott Br lemezkoszorú, mindkettő gravírozva FÉRFI EGYES BAJNOK / A F.M.S.E. TENISZBAJNOKSÁGÁRA 1934 TÁRCZAKÖZI BAJNOKSÁG, restaurált márványlapon, eredeti tokban (212x158mm) T:2 márvány restaurált
30883.

Arató Gyula (1889-1969) 1934. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége" egyoldalas Br plakett valamint összefogott Br lemezkoszorú, mindkettő gravírozva "FÉRFI EGYES BAJNOK / A F.M.S.E. TENISZBAJNOKSÁGÁRA 1934 TÁRCZAKÖZI BAJNOKSÁG", restaurált márványlapon, eredeti tokban (212x158mm) T:2 márvány restaurált

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
2
1935. Emlékül V.P.S.E. 1935 Br emlékérem eredeti, sérült BERÁN NÁNDOR IPARMŰVÉSZ, BUDAPEST, DÖBRENTEU U. 2. gyártói tokban (69mm) T:1-
30884.

1935. "Emlékül V.P.S.E. 1935" Br emlékérem eredeti, sérült "BERÁN NÁNDOR IPARMŰVÉSZ, BUDAPEST, DÖBRENTEU U. 2." gyártói tokban (69mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese egyoldalas Br plakett, LUDVIG gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest) one-sided Br plaque, with LUDVIG makers mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF
30885.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Német Harmadik Birodalom 1938. 7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938) Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. 7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938) from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF
30886.

Német Harmadik Birodalom 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938)" Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938)" from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
240 000 HUF
648,65
EUR
,
705,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1940. Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / III. Csapatbajnokság 1940 ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán LUDVIG BP gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2 erősen kopott ezüstözés
30887.

1940. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / III. Csapatbajnokság 1940" ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2 erősen kopott ezüstözés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
2
Csiszér János (1883-1953) ~1940. Ezüst fokozatú Toldi Miklós Érdemérem ezüstözött Br frakkláncra való miniatűr érdemérem (16,5mm) T:2,2- ph.
30888.

Csiszér János (1883-1953) ~1940. "Ezüst fokozatú Toldi Miklós Érdemérem" ezüstözött Br frakkláncra való miniatűr érdemérem (16,5mm) T:2,2- ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
EUR
,
64,71
USD
Zahl der Gebote:
1
~1940. Leventeverseny Br díjérem (3xklf, ebből 2db füllel) + 1941. Lövészet Br díjérem füllel (31mm) T:2-3
30889.

~1940. "Leventeverseny" Br díjérem (3xklf, ebből 2db füllel) + 1941. "Lövészet" Br díjérem füllel (31mm) T:2-3

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1940. Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / IV. Csapatbajnokság 1938 ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán LUDVIG BP gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2
30890.

1940. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / IV. Csapatbajnokság 1938" ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1942. A II. Országos Úszóhét megnyitásának emlékére készült festett illetve zománc rátétes, jelzetlen Ag plakett MM beütővel. A rátétek között Levente jelvény, MOVE - OVTK 1909 zománcozott jelvényei valamint a II. Országos Úszóhét 1942 festett jelvénye. A plaketten továbbá a MOVTK Üv. elnökének, O.L.E. titáka és az O.L.E. és MOVTK elnöke, B.Ü. Főtanácsos gyárigazgató gravírozott aláírásai (97,67g/124x96mm)
30891.

1942. A II. Országos Úszóhét megnyitásának emlékére készült festett illetve zománc rátétes, jelzetlen Ag plakett "MM" beütővel. A rátétek között Levente jelvény, "MOVE - OVTK 1909" zománcozott jelvényei valamint a "II. Országos Úszóhét 1942" festett jelvénye. A plaketten továbbá a MOVTK Üv. elnökének, O.L.E. titáka és az O.L.E. és MOVTK elnöke, B.Ü. Főtanácsos gyárigazgató gravírozott aláírásai (97,67g/124x96mm)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
EUR
,
70,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Matskássy Gyula (1912-1971) ~1943. Bajnoki Érem / 1912-1937 - Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája - Hölgy 100M melluszás II. 1937 ezüstözött Br díjérem szalagon (40mm) T:2
30892.

Matskássy Gyula (1912-1971) ~1943. "Bajnoki Érem / 1912-1937 - Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája - Hölgy 100M melluszás II. 1937" ezüstözött Br díjérem szalagon (40mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse