Uhren

Zahl der Lose: 32

Doxa kézi felhúzós karóa (zsebóra beépítés) jelzett szerkezettel, régi plexivel, működő, jó állapotban, fém szíjjal. d: 45 mm
11434.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
8 napos Doxa zsebóra, fém tokkal, hajszálrepedéssel a számlapon, fém óralánccal. Működik! / Doxa 8-days pocket watch d: 7 cm
11435.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
6 db klf karóra alkatrésznek
11436.

6 db klf karóra alkatrésznek

Rufpreis:
1 000 HUF
10 db vegyes óra, mind működőképes. Nagyrészt kvarc.
11437.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ébresztő funkciós Junghans fém zsebóra sérült számlappal, működő szerkezettel d: 5 cm
11438.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
Vector quarz karóra, bőr szíjjal, gyöngyházfényű kronográf számlapokkal, nem működik, eredeti dobozában, használati utasítással és jótállási jeggyel, 3x3,5 cm
11439.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ón óra Gaudeamus igitur felirattal, jelzett. modern kvarc szerkezettel. 18x13 cm
11440.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ingás, asztali- / kandalló-óra, jár, kulccsal, sérült, hiányos számlappal, 23x52,5 cm
11441.

Rufpreis:
4 000 HUF
11442.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
15 darabos zsebóra gyűjtemény, közte működőképesek, néhányon kisebb szépséghibákkal, hiányzó üveggel
11443.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Zsebóragyűjtemény fa dobozban, össz. 15 db, részben jelzett (Kienzle, Klinghoffer Ede Pesterzsébet, Nattich Hofuhrmacher Fiume stb.), számlapok és üvegek részben kopottak és sérültek, valamennyi működőképes
11444.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
Régi fali óra, fa testtel, üveg nélkül, kulccsal, működik, kopott, d: 20 cm
11445.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF