Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2240254
11385
379
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Női büszt. Márvány. 37 cm 2239485
11386
379
Jelzés nélkül: Jókai Mór mellszobra. Festett gipsz. Kis lepattanással. 32 cm
2239325
11387
379
Jelzés nélkül: Ló szobor. Bronz, fém talapzaton. 22x19 cm
2239320
11388
379
30000
Vallants jelzéssel : Női akt. Bronz szobor fém talapzaton. 32x28 cm 2239410
11389
379
XIX. sz vége: Messin jelzéssel: Női fej. Terrakotta. Jelzett, kis lepattanással. m: 27 cm 2239482
11390
379
15000
Jelzés nélkül: Nyújtott lábú akt. Mázas kerámia szobor. 28,5 cm
2240144
11391
379
Turul halmon. Öntöttvas szobor. m: 19 cm
2240152
11392
379
Kossuth Lajos mellszobra. Mázas kerámia, fa talapzaton. Jelzés nélkül. Kopásokkal. 40 cm 1881254
11393
379
4600
Lófejet és patkót ábrázoló bronz plasztika. 17x20 cm
1801949
11394
379
36000
Renner Kálmán (1927-1994): Hortobágy, bronz fali plakett fa talapzaton, jelzett, 13×41,5 cm
1575775
11395
379
60000
Hans Müller(1873-1937): Pihenő kovács pöröllyel . Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:19,5 cm
2236572
11396
379
Lenin büszt. Nagy méretű fém szobor. 34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF