Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 186

Hevesy Iván: A posztimpresszionizmus művészete. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 99+1 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben
16636.

Rufpreis:
1 400 HUF
Pátzay Pál. Szerk.: Csap Erzsébet. Bp., é.n., Budapest Galéria. Kiállítási katalógus, fekete-fehér reprodukciókkal. Kiadói papírkötés.
16637.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szatyor Győző: Faművesség. Bp., 1986, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban
16638.

Rufpreis:
800 HUF
Günter Meier: Porzellan aus der Meißner Manufaktur. Berlin, 1981. Henschverlag. Vászonkötésben, papírborítóval
16639.

Rufpreis:
1 800 HUF
1997 Veszelszky Béla gyűjteményes kiállítása. Bp., 1997., Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
16640.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Pamer Nóra: Art nouveau a belga építészetben. Bp.,1979., Műszaki. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16641.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vathy Zsuzsa: Herend, az más. Tizenöt év a Herendi Porcelánmanufaktúra életében, 1990-2005. Bp., 2006., Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés.
16642.

Rufpreis:
800 HUF
16643.

Rufpreis:
1 200 HUF
Nemeskürty István: Film és nevelés. Kéziratként. Bp., 1968., Magyar Néphadsereg Központi Klubjának Módszertani Osztálya. Kiadói papírkötés. Megjelent 3300 példányban.
16644.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vegyes bútorművészettel kapcsolatos tétel, 3 db:   Magyar bútorművészet a XVIII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Bp., Bp., 1967, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói tűzött papírkötés.;  Bútorművészet a XIX. században. Magyar bútorok a század első felében. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Bp., 1970, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói tűzött papírkötés.;  Festett népi bútorok. Kiállítási katalógus. Összeáll.: Sándor Ildikó. Szentendre,1985,Népművészetek Háza. Kiadói papírkötés.
16645.

Rufpreis:
1 000 HUF
Borsos Miklós gyűjteményes kiállítása. Összeáll.: L. Kovásznai Viktória. Bp., 1976, MNG. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A művész által aláírt példány.
16646.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kathy Imre: Medgyaszay István. Architektúra. Bp., 1979., Akadémiai Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói nylon-kötés,
16647.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF