Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 127

Fülöp Zoltán (1951-) 1991. Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991 Ag emlékérem dísztokban (15,74g/0.999/42mm) T:1- (PP)
30474.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 2000. A Magyar Államiság Ezredik Évfordulójára Ag emlékérem szett (négy különválasztható darabból áll), tanúsítvánnyal, dísztokban (62.208g/0.999/65mm) T:1- (PP) patina  Hungary 2000. 1000th Anniversary of Hungary became a state Ag commemorative medallion set (4pcs), with certificate, in case. Makers: Zoltán Fülöp (1951-) / Tibor Helényi (1946-2014) (62.208g/0.999/65mm) C:AU (PP) patina
30475.

Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 2000. "A Magyar Államiság Ezredik Évfordulójára" Ag emlékérem szett (négy különválasztható darabból áll), tanúsítvánnyal, dísztokban (62.208g/0.999/65mm) T:1- (PP) patina Hungary 2000. "1000th Anniversary of Hungary became a state" Ag commemorative medallion set (4pcs), with certificate, in case. Makers: Zoltán Fülöp (1951-) / Tibor Helényi (1946-2014) (62.208g/0.999/65mm) C:AU (PP) patina

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Fűz Veronika (1951-) 1991. Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Bajai látogatása emlékére - Bajai Éremgyűjtők 1991 Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30476.

Fűz Veronika (1951-) 1991. "Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Bajai látogatása emlékére - Bajai Éremgyűjtők 1991" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
1 400 HUF
Gál Dezső (1870-?) 1921. VIII. Kerületi Községi Főreáliskola 50 éves fennállásának emlékére 1871-1921 ezüstözött Br emlékérem (44mm) T:2-
30477.

Gál Dezső (1870-?) 1921. "VIII. Kerületi Községi Főreáliskola 50 éves fennállásának emlékére 1871-1921" ezüstözött Br emlékérem (44mm) T:2-

Rufpreis:
1 600 HUF
Gömbös László (1926-) 1982. Nemzetközi Gyógyszerészeti Szimpózium Kőszeg 1982 Br emlékérem (76mm) T:2 Hungary 1982. International Symposium on Hospital Pharmacy Kőszeg 1982 Br commemorative medal. Sign.: László Gömbös (76mm) C:XF Cs. M. 1129.
30478.

Gömbös László (1926-) 1982. "Nemzetközi Gyógyszerészeti Szimpózium Kőszeg 1982" Br emlékérem (76mm) T:2 Hungary 1982. "International Symposium on Hospital Pharmacy Kőszeg 1982" Br commemorative medal. Sign.: László Gömbös (76mm) C:XF Cs. M. 1129.

Rufpreis:
2 400 HUF
Hetés György (1921-1998) DN Fodor József 1843-1901 Br emlékérem (~78mm) T:2-
30479.

Hetés György (1921-1998) DN "Fodor József 1843-1901" Br emlékérem (~78mm) T:2-

Rufpreis:
2 400 HUF
Hetés György (1921-1998) DN Schweitzer 1875-1965 Br emlékérem (104mm) T:2 ph.
30480.

Hetés György (1921-1998) DN "Schweitzer 1875-1965" Br emlékérem (104mm) T:2 ph.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
9
Horváth László (1951-) Nagy Lajos (1949-) 1990. Batthyány Lajos A Magyar Nép Mártírja 1807-1849 - MÉE Ag emlékérem (34,61g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) Adamo BP33
30481.

Horváth László (1951-) Nagy Lajos (1949-) 1990. "Batthyány Lajos A Magyar Nép Mártírja 1807-1849 - MÉE" Ag emlékérem (34,61g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) Adamo BP33

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
Ispánki József (1906-1992) DN Volán 13. sz. Vállalat / Kaposvár, Kossuth tér ábrázolása Br emlékérem (94mm) T:1-
30482.

Ispánki József (1906-1992) DN "Volán 13. sz. Vállalat / Kaposvár, Kossuth tér ábrázolása" Br emlékérem (94mm) T:1-

Rufpreis:
3 000 HUF
Iván István (1905-1968) ~1970. Városligeti Vajdahunyadvár ezüstözött fém emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:1-
30483.

Iván István (1905-1968) ~1970. "Városligeti Vajdahunyadvár" ezüstözött fém emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:1-

Rufpreis:
1 400 HUF
Iván István (1905-1968) DN Budapest - Rákóczi Ferenc Br emlékérem (80mm) T:1-
30484.

Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:1-

Rufpreis:
1 400 HUF
9
Krajcsovics Károly (1953-) DN Halászbástya Budapest egyoldalas Br emlékérem (85mm) T:1-,2
30485.

Krajcsovics Károly (1953-) DN "Halászbástya Budapest" egyoldalas Br emlékérem (85mm) T:1-,2

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF