Bücher: Technik

Zahl der Lose: 25

17176.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
17177.

Rufpreis:
1 000 HUF
17178.

Rufpreis:
1 000 HUF
17179.

Rufpreis:
2 000 HUF
17180.

Rufpreis:
1 000 HUF
17181.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tömösy-Frank: Autóvillamosság. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17182.

Rufpreis:
2 000 HUF
17183.

Rufpreis:
1 400 HUF
Hütte. Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: Hütte. Berlin, 1911, Wilhelm Ernst&Sohn. 21. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az I. és II. kötet gerincén sérüléssel, a III. kötet sérült, lyukas.
17184.

Rufpreis:
1 000 HUF
E.D. Mihajlov-S.B. Sztojanov-N.A. Tolev: Targoncák üzemeltetése és javítása. Bp.,1988, Műszaki. Kiadói papírkötés.
17185.

Rufpreis:
800 HUF
17186.

Rufpreis:
1 000 HUF
17187.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF