Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 55

Gerhard H. Eggetsberger: Csúcsformában mindig, mindenhol. Hét gyakorlat az élet- és szexuálenergia növelésére. Ford.: Pap Éva. Bp.,1997, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
15597.

Rufpreis:
800 HUF
Soós András: Gombfutball. (Asztali labdarúgás.) Bp.,1964.,Sport. Kiadói papírkötés.
15598.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szőllősi Antal: Nyílegyenesen. hn., én., nyn., 19 p. Kiadói papírkötés. A szerző aláírásával.
15599.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Ócsag Imre: Kis magyar lovaskönyv. hn., 1990, KO-LIBRI Könyvkiadó. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
15600.

Rufpreis:
1 200 HUF
Túravezető-képzés. Vizsgakérdések-feleletek. Szerk.: Diviaczky Gyula, Faics Lajos, Thuróczy Lajos. hn., 1977, Magyar Természetbarát Szövetség. Papírkötésben, kissé foltos borítóval.
15601.

Rufpreis:
1 200 HUF
Arnold Schwarzenegger-Douglas Kent Hall: Utam a csúcsra. Ford.: Kósa Edit. Bp., 1988., Hírnök Marketing. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15602.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes sakk témájú könyvtétel, 2 db:   Maróczy Géza: Így kezdtem. - - visszaemlékezései sakkmesteri pályafutásának kezdetére. Bp., 1942, Légrády, 192 p. Számos szöveg közti ábrával illusztrált. 201, nagyrészt ismeretlen Maróczy játszma az 1891-1900. évekből. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányos gerinccel.   Egykor és most. Két győri verseny válogatott játszmái. Első Nemzeti Verseny 1906, Regőczi Exner Győző-Emlékverseny 1946. Szerk.: Barcza Gedeon-Chalupetzky Ferenc. Győr, 1948., Győri MÁVAG Sakkör. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, hiányos gerinccel, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
15603.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar Imre - Győrffy-Villám András: Iskolalovaglás. Spanyol lovasiskola Magyarországon. Bp., 1988, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
15604.

Rufpreis:
1 200 HUF
Galla Ferenc - Horváth István: Judo övvzsgák. 2. javított, bővített kiadás. Bp., 1982, Sport. Kiadói kartonált papírkötésben.
15605.

Rufpreis:
1 000 HUF
15606.

Rufpreis:
1 000 HUF
Détári Lajos-Pietsch Tibor: Détári. Az utolsó magyar világsztár. Bp.,2013, Ulpius. Kiadói papírkötés.
15607.

Rufpreis:
1 400 HUF
Golf diary/ Golf napló. Máyer Nyomda és Könyvkiadó, 2011
15608.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF